Portal_background_image

روند تحقق اهداف برنامه پنجم توسعه در استان مرکزی رضایت بخش است

 معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: روند حرکت دستگاه های اجرایی این استان در تحقق اهداف برنامه پنجم توسعه کشور رضایت بخش است.

 ˈابوالقاسم نصراللهیˈ یکشنبه در کارگروه اجتماعی و فرهنگی استان مرکزی از برگزاری و تشکیل کمیته های تخصصی این کارگروه به صورت منظم خبر داد و افزود: مسوولان بکوشند تا برنامه پنجم توسعه براساس اهداف تعیین شده محقق شود.

وی در ادامه از مسوولان اجرایی استان خواست تا در نشست های مختلف روند تحقق اهداف برنامه پنجم توسعه را به صورت کارشناسی دنبال و بررسی کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار بیان کرد: در برنامه پنجم توسعه همه زیرساخت ها و شاخص های پیشرفت و رشد مورد بررسی قرار گرفته است.

مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری استان مرکزی نیز دراین نشست گفت: برنامه پنجم توسعه در قالب 235 ماده به تصویب رسیده که 28 ماده از آن در حوزه اجتماعی و فرهنگی است.

ˈغلامرضا فتح آبادیˈ افزود: برای بررسی همه جانبه برنامه پنجم توسعه، کارگروه ویژه ای در بخش های مختلف از جمله اجتماعی و فرهنگی راه اندازی شده است.

وی بیان کرد: در استان مرکزی در خصوص کارگروه اجتماعی و فرهنگی 9 کمیسیون در حوزه های رفاه و تامین اجتماعی، بانوان و جوانان، بهداشت و درمان، تربیت بدنی، پدافند غیرعامل، میراث فرهنگی و امور قضایی به تصویب شورای توسعه و برنامه ریزی استان رسیده است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها