Portal_background_image

استاندار در ديدار با مردم روستاي كرديجان: روستاها كانون مولد اقتصاد و كشاورزي هستند

آقازاده استاندار مرکزی در دیدار با مردم روستای کردیجان شهرستان آشتیان ،گفت: روستاها کانون مولد تولید، اقتصاد و کشاورزی کشور هستند و باید در سایه برنامه های هدفمند بهترین بهره از ظرفیت این مناطق گرفته شود.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: روستائیان امنیت غذایی، امنیت سیاسی و جغرافیایی را برعهده دارند و دولت تدبیر و امید می کوشد که خدمات در این مناطق گسترش یابد.

وی اظهار داشت: روستائیانی که در مرز حضور دارند با نگهداری از مرزها وظیفه مهم حراست از خاک کشور را تامین می کنند.

استاندار مرکزی گفت: روستائیان ولی نعمتان کشور هستند و خرده فرهنگ های پویا، تحرک، معیشت و تولید از این مناطق نشات گرفته است.

آقازاده  افزود: تمام تلاش دولت ها و  نظام جمهوری اسلامی بر کم شدن مشکلات روستائیان و حمایت از آنان است و رویکرد دولت تدبیر و امید نیز در  این راستا می باشد.

استاندار مرکزی بیان کرد: رونق در روستا می تواند مهاجرت معکوس را ایجاد کند و همه کوشش باید در این راه صرف شود که اقتصاد مقاومتی به شکل گسترده در روستاها متبلور شود.

وی اظهار داشت: مناطق روستایی محل تولید و معیشت هستند باید ازاین فرصت استفاده کرد و دولت کمک های حمایتی خود را در این راستا افزایش داده است.

استاندار مرکزی گفت: امید است در فصل بارش نزولات آسمانی، برکت الهی موجب تولید محصولات کشاورزی و افزایش درآمد و کیفیت زندگی روستائیان شود.

گفتنی است در این دیدار استاندار مرکزی دستورات لازم جهت  راه اندازی شهرک گلخانه ای و دام ، الحاق بخشی هایی از اراضی روستا به محدوده طرح هادی،  رفع مشکلات تحصیل دانش آموزان دختر مقطع راهنمایی و موانع آب و فاضلاب روستایی  را صادر نمود.

یادآور می گردد استاندار مرکزی در جریان سفر به شهرستان آشتیان از موسسه خيريه اميرالمومنين (ع) و كتابخانه عمومي روستاي گركان و كارگاه كارتن سازي تعاوني دهياران روستاي سياوشان  نیز بازديد كرد.


 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها