Portal_background_image

استاندار مركزي: روز ملي فناوري هسته اي نماد عزت و اقتدار علمي ايران اسلامي است

آقازاده استاندار مرکزی با صدور پیامی به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای (20 فروردین)، گفت: روز ملی فناوری هسته ای نماد عزت و اقتدار علمی ایران اسلامی است.

آقازاده استاندار مرکزی در این پیام آورده است :بيستم فروردين ماه  با تصويب شوراى عالى انقلاب فرهنگى، به پاس قدردانى از تلاش‌هاى افتخار آفرين دانشمندان جوان ايرانى در دستيابى كشور به فناورى صلح آميز هسته اى، «روز ملى فناورى هسته اى» نام گرفت.

استاندار مرکزی تصریح کرده است: امروز با تلاش دانشمندان و جوانان غیور ایران اسلامی  شاهد رشد چشمگیر دستاوردهای صنعت هسته ای کشور هستیم که موجب تقویت روحیه امید وخودباوری و اعتماد به نفس توام با تلاش مضاعف  برای  دستیابی به اهداف جدید  و طی کردن مسیر پیشرفت و توسعه کشور  شده است .

آقازاده ابراز کرده است :قطعاً در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری  سال " حمایت از کالای ایرانی " نامگذاری شده است اهمیت وافر دستاوردهای انرژی هسته ای و مصارف صلح آمیز آن در عرصه صنعت، کشاورزی، داروسازی و....  بر کسی پوشیده نیست و باید در راستای  افزایش و کیفی سازی تولید و ایجاد اشتغال از آن بهره گرفت.

استاندار مرکزی  ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي هسته اي، فرا رسیدن روز ملی فناوری هسته‌ای را به ملت شریف ایران اسلامی به ویژه مردم عزیز استان مرکزی تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون تمامی دانشمندان و متخصصان جمهوری اسلامی ایران را در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و تحت زعامت رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی از درگاه ایزد منان مسئلت  کرده است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها