Portal_background_image

استاندار: روح معنوي دفاع مقدس همچنان در جامعه تلألو دارد

آقازاده استاندار مرکزی در مراسم یادیاران که به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس در آشتیان برگزار شد، گفت: روح معنوی دفاع مقدس همچنان در جامعه تلألو دارد و حضور پر رنگ مردم، پیشکسوتان جبهه و جنگ و جوانان در آیین هفته دفاع مقدس بیانگر این مهم است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد:  با گذشت حدود  سی سال از دوران دفاع مقدس هنوز هم آثار مثبت  و روح معنوی آن در جامعه ما تلألو دارد که  حضور پر رنگ مردم، پیشکسوتان جبهه و جنگ و جوانان در آیین هفته دفاع مقدس بیانگر این مهم است.

وی افزود: با ایثار وفداکاری های فرزندان این مرز و بوم  امروز می بینیم که اشتیاق جوانان به ارزش های دفاع مقدس هر روز بیشتر و حضور آنان در کاروان های راهیان نور  هر سال پر شور تر می شود.

استاندار مرکزی  با اشاره به اینکه فرهنگ شهادت؛ فرهنگ عاشورا و امام حسین (ع) است، بیان کرد: تلاش جهان کفر بر این است که آثار فرهنگ عاشورا را کمرنگ نمایند اما به رغم توطئه های آنان شاهد نتیجه معکوس فعالیت هایشان هستیم و هر روز اشتیاق مردم برای شناختن امام حسین (ع) بیشتر می شود که از دلایل آن مظلومیت آن امام است.

وی افزود: اوج ارادت مردم به امام حسین (ع) را می توان در اجتماع میلیونی مردم در مراسم اربعین حسینی دید که هر سال از سال گذشته پرشور تر برگزار می گردد.

استاندار مرکزی با بیان اینکه انقلاب اسلامی بر پایه فرهنگ عاشورا شکل گرفته است، تصریح کرد: این مهم  نشاندهنده هوشمندی شیعیان است و تاریخ این را ثابت می کند که مظلومیت شیعه پشت ابر نمی ماند.

 آقازاده با بیان اینکه  ایران اسلامی امروز در جهان تنهاست اما دلهای ملت با نظام است، گفت: بسیاری از روسای جمهور دیگر کشورها  در ملاقات با رهبر معظم انقلاب  و ریاست جمهوری حقانیت را به ملت ایران  می دهند که نشان از آزادگی و سرافرازی این ملت دارد.

 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها