Portal_background_image

مسئول امور استانهاي وزارت كشور روابط عمومي ها مرجع ارائه خدمات دولت به مردم هستند

شمس مسئول امور استانهای مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور در مراسم گرامیداشت روز روابط عمومی که با حضور مسئولین روابط عمومی کلیه دستگاههای اجرایی استان در محل نیروگاه حرارتی شازند برگزار شد، روابط عمومی ها را مرجع ارائه خدمات دولت به مردم دانست.

رضا شمس مسئول امور استانهای مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور اظهار کرد:روابط عمومی ها مرجع ارائه خدمات دولت به صورت کارشناسی به مردم هستند و باید از این ظرفیت به خوبی بهره ببرند.

وی بیان کرد: انعکاس عملکرد سه ساله دولت در ابعاد مختلف با رویکرد کارشناسی انگیزه و امید را در جامعه افزایش می دهد و توان مردمی و دولتی را به بهترین شکل به هم نزدیک می کند.

شمس ادامه داد: اعتماد آفرینی، حفظ و تقویت سرمایه اجتماعی و پیشبرد هدفمند امور با انعکاس هنرمندانه و حرفه ای خدمات و دستاوردهای دولت و نظام اسلامی توسط حوزه روابط عمومی محقق می شود.

مسئول امور استانهای مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور بیان کرد: با توجه به اینکه بخشی از مسئولیت مدیران روابط عمومی به حوزه اطلاع رسانی است این نهادها باید با به روز رسانی سایت ها و وبلاگ های دستگاه های خود به گونه ای عمل کنند که علاوه بر تنویر افکار عمومی نسبت به شرح وظایف و خدمات دستگاه های مختلف، مردم با حقوق حقه خود آشنا شوند.

شمس افزود: هنر مدیر روابط عمومی در این است که ضمن معرفی سازمان و خدمات آن، به گونه ای برنامه ها را راهبری کند که مردم پیگیری امور و مشارکت در انجام آن را از آن خود بدانند.

وی استان مرکزی را مهد مفاخر ایران عنوان کرد و افزود: این استان با بهره مندی از گنجینه غنی نخبگان به خوبی نتوانسته این ظرفیت را معرفی کند و روابط عمومی ها تکلیف سنگینی را در این خصوص برعهده دارند.

مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری نیز  ضمن تبریک روز روابط عمومی به همه تلاشگران این عرصه ، از مساعی و زحمات  مسئولین روابط عمومی های استان تقدیر و تشکر کرد.

مدیر عامل نیروگاه حرارتی شازند  هم در این نشست گفت: این نیروگاه با تولید حدود یک ساعت از برق کشور نقش مهمی در تامین و تولید برق برعهده دارد.

حمید بادرستانی افزود: تنها 40 درصد از سوخت نیروگاه شازند در سال 91 را گاز طبیعی تشکیل می داد در صورتی که این میزان در سال گذشته به 94 درصد افزایش یافته است.

گفتنی است در این مراسم از پیشکسوتان عرصه روابط عمومی با اهدای لوح تقدیر شد.

بازدید از سد کمال صالح و نیروگاه حرارتی شازند و همچنین اجرای برنامه در هتل امیر کبیر اراک و بازدید از جشنواره اقوام ایرانی از جمله برنامه های روز روابط عمومی بود.

در تقویم کشور 27 اردیبهشت ماه به عنوان روز روابط عمومی و ارتباطات نامگذاری شده است


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها