Portal_background_image

رئيس ستاد انتخابات عنوان كرد: رقابت 174 داوطلب انتخابات مجلس در استان مركزي

حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان در بیست و دومین نشست این ستاد که در محل استانداری برگزار شد، گفت: از مجموع 344 داوطلب ثبت نام شده برای رقابت های انتخاباتی مجلس دهم در استان مرکزی ، 174 نفر در گردونه انتخابات حضور دارند.

حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی اظهار کرد: از مجموع 344  داوطلب ثبت نام شده در استان مرکزی برای رقابت های انتخاباتی مجلس دهم  صلاحیت 185 نفر مورد تائید قرار گرفت که تاکنون 174 نفر در گردونه انتخابات مجلس حضور دارند و بقیه داوطلبان یا رد صلاحیت شدند و یا انصراف خود را اعلام کردند.

حسن بیگی بیان کرد: نامزدهای نهایی در حوزه انتخابیه اراک ، کمیجان و خنداب 53 نفر، محلات و دلیجان 20 نفر ، خمین 18 نفر، تفرش، آشتیان و فراهان 34 نفر، شازند 23 نفر و ساوه و زرندیه 26 نفر هستند.

رئیس ستاد انتخابات استان در خصوص آمار واجدین شرایط برای شرکت در انتخابات پیش رو، گفت: در استان مرکزی یک میلیون و 47 هزار و 670 نفر واجد شرایط رای دادن می باشند .

حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در استان اندیشیده شده است، اظهار کرد: همه تجهیزات و ملزومات لازم برای برگزاری انتخابات در استان فراهم شده  و در اختیار فرمانداری ها قرار گرفته است.

وی افزود: در زمینه آموزش مجریان انتخابات نیز دورهای آموزشی لازم برگزار شده و برگزار کنندگان انتخابات در این زمینه از آمادگی لازم برخوردار هستند .

رئیس ستاد انتخابات استان  بر رصد خبرهای انتخاباتی تاکید و تصریح کرد: اخبار انتخابات باید بصورت روزانه رصد شود و گزارش آن به وزارت کشور منعکس گردد.

گفتنی است انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بطور همزمان در 7 اسفند ماه برگزار می گردد.

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها