Portal_background_image

رفع مشكلات مديريتي و اقتصادي صنايع استان در اولويت پيگيري هاي استاندار مركزي در تهران

آقازاده استاندار مرکزی در روزهای اخیر در تهران ضمن حضور در نشست مشترك استانداران سراسر كشور و شهرداران مراكز استانها در دیدار با رئيس سازمان گسترش و نوسازى صنايع ايران ، معاونین وزرای امور اقتصادی و دارایی و صنعت، معدن و تجارت مسائل و مشکلات مدیریتی و اقتصادی صنایع استان به ویژه هپکو را مورد پیگیری قرار داد.

آقازاده استاندار مرکزی در دیدار با كرباسيان رئيس سازمان گسترش و نوسازى صنايع ايران  مسائل و مشکلات اقتصادی و مدیریتی صنایع استان را  مطرح کرد و راه های رفع این مشکلات مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین در دیدار  استاندار مرکزی با معاونین وزرای امور اقتصادی و دارایی و صنعت، معدن و تجارت و سازمان خصوصی سازی مسائل و مشکلات صنایع استان به ویژه هپکو  بررسی شد.

حضور در نشست مشترک استانداران سراسر کشور و شهرداران مراکز استانها از دیگر برنامه های استاندار مرکزی در تهران بود.

در این نشست نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور در خصوص  اولویت های اقتصادی دولت دوازدهم ، ایجاد اشتغال پایدار و توجه به بافت های فرسوده  سخنانی را بیان کرد و ترکان «مشاور رییس جمهور در امور هماهنگی نوسازی بافت‌های فرسوده و ناپایدار شهری»، نیز در سخنانی، گزارشی درخصوص اهداف و چگونگی نوسازی بافت‌های فرسوده ارایه کرد و همچنین تعدادی از استانداران و شهرداران مراکز استان‌ها در سخنان جداگانه ای پیشنهادها و نظرات خود را درجهت تسریع و تسهیل در اجرای طرح های اشتغالزایی پایدار بیان کردند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها