Portal_background_image

استاندار: رفع دغدغه هاي مردم اولويت مهم مجموعه دولت در استان است/ بايد به جوانان اعتماد كرد

آقازاده استاندار مرکزی در نشست با احزاب و سازمان های مردم نهاد شهرستان زرندیه ، گفت: رفع نگرانی ها و دغدغه های مردم از اولویت های مهم مجموعه دولت در استان است و در این زمینه از هیچ کوششی فروگذار نخواهد شد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: رفع مشکلات و دغدغه های مردم از وظایف کارگزاران نظام جمهوری اسلامی که در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

وی بیان کرد:  امروز  در کنار تبیین مشکلات و کمبودها و انتقاداتی به دولت، شاهد حمایت شما از دولت هم بودیم که این ایستادگی و حمایت  جای تقدیر و تشکر دارد.

استاندار مرکزی گفت: باید به جوانان اعتماد کرد و در مدیریت ها از توانمندی آنان استفاده کرد همانگونه که در اوایل انقلاب به جوانان اعتماد شد و  ما شاهد ثمرات آن بودیم.

آقازاده ابراز کرد: در همه جای دنیا نظارت مردم، کلید موفقیت دولت ها و  عامل کاهش فساد در ادارات است  لذا  مردم باید نقش نظارتی خود را بخوبی ایفا نمایند.

وی بیان کرد: تلاش مدیریت ارشد استان بر رفع مسائل و مشکلات و دغدغه های مردم است  رسیدگی به نیازهای استان از جمله مشکل کمبود آب ، برق ، جاده ، افزایش قیمت ها و ... از مواردی است که آنها را روزانه و حتی لحظه ای پیگیری می کنیم و با توجه به شرایط خاص کشور تمام تلاش خود را برای رفع آنها بکار می گیریم.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: در شهرستان زرندیه روحیه حیات و انگیزه و حس شهروندی  وجود دارد، این شهرستان مردم فهیمی دارد و در مقابل مردمی هستیم که با انگیزه صحبت می کنند .

گفتنی است در این نشست احزاب و سازمان های مردم نهاد نیز به بیان نظرات و مسائل و مشکلات پرداختند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها