Portal_background_image

معاون سياسي استاندار؛ رضايت مندي مردم از خدمات درماني افتخارات دولت است

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری استان مرکزی همزمان با هفته دولت در آیین بهره برداری از طرح های بهداشتی و درمانی شهرستان خمین، گفت: رضایتمندی مردم از خدمات درمانی و بهداشتی از افتخارات دولت تدبیر و امید است که با اجرای هدفمند برنامه تحول سلامت حاصل شده است.

حسن بیگی افزود: خدماتی که به مردم در حوزه بهداشت و درمان ارائه می شود قابل مقایسه با دولتهای پیشین نیست و در سایه اجرای این برنامه و مشارکت خیران شاخص های درمانی و بهداشتی استان روبه افزایش است.

وی با بیان این که اعتبارات قطره چکانی دولتی برای ساخت بیمارستان و مراکز درمانی جوابگو نیست، افزود: خیران با مشارکت مالی خود یاریگر دولت برای ارتقای شاخص های آموزشی و درمانی هستند.

وی افزود: کمک های خیران مدرسه ساز سه برابر اعتبارات دولتی است که این امر نشان از مشارکت بالای خیران این استان در ساخت طرح های آموزشی می دهد.

***عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون جانفشانی شهدا است 

حسن بیگی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در دیدار با خانواده شهید عبداله مسلمی، گفت: عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون جانفشانی شهدا و صبر و مقاومت خانواده شهدا است.

وی  افزود: اگر مسئولان عالی رتبه کشور با اقتدار در برابر ابرقدرت ها می ایستند و حرف برای گفتن دارند به خاطر ایثارگری ها ، جانفشانی ها و خون شهداست.

وی ادامه داد: جوانان برومند این مرز و بوم با الگو گرفتن از سالار شهیدان و حضرت علی اکبر با اخلاص، شجاعت و توکل بر خداوند بر دشمنان پیروز شدند و همه توطئه های دشمنان را علیه ایران اسلامی خنثی کردند.

وی اظهارکرد: افتخارات ایران اسلامی مرهون رشادت ها و ایثارگری های شهدا، جانبازان و آزادگان در طول دوران دفاع مقدس و پیروزی انقلاب اسلامی است و همه قدردان این از خودگذشتگی های هستیم.

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی و هیات همراه در سفر به  شهرستان خمین  ضمن افتتاح طرح های اقتصادی، بهداشتی و درمانی این شهرستان با خانواده شهید عبدالله مسلمی دیدار و با حضور در گلزار شهدای خمین نسبت به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.

شهید عبدالله مسلمی متولد سال 1341 است که در سال 62 در کردستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها