Portal_background_image

نماينده مردم اراك، كميجان و خنداب در مجلس شوراي اسلامي: رشد اقتصادي 26 درصدي در كره زمين اتفاق نيفتاده است

مقدسی نماینده مردم شهرستانهای اراک، کمیجان وخنداب در مجلس شورای اسلامی در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار مرکزی برگزار شد، گفت: رشد اقتصادی 26 درصدی در کره زمین اتفاق نیفتاده است.

مقدسی نماینده مردم شهرستانهای اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:  وعده هایی که از سوی برخی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری  ارائه می شود مبنی بر ایجاد پنج میلیون شغل یا  رشد اقتصادی 26 درصدی که  در هیچ جای کره زمینه اتفاق نیفتاده و شاید در  کره ماه دست یافتنی باشد، برای مبتدی ترین اقتصاددانان نیز قابل درک نیست .

وی بیان کرد: مجلس شورای اسلامی قانونگذار است و دولت باید برنامه های خود را طبق برنامه های توسعه ارائه دهد لذا نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید میزان پایبندی خود را به برنامه ششم توسعه اعلام کنند.

نماینده مردم شهرستانهای اراک، کمیجان وخنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری در روزهای باقیمانده تا برگزاری انتخابات برنامه های تبلیغاتی و مطالبی که در اختیار رسانه ها قرار می دهند اصلاح کنند و  مطالب واقعی و  برنامه های قابل اقدام خود را ارائه دهند.

مقدسی ادامه داد: نامزد ها باید واقعیت ها را به مردم بگویند نه اینکه حرفی را بزنند و بعد از انتخابات قابلیت اجرای آن را نداشته باشند، در این صورت مردم به کل نظام بد بین می شوند.

وی بیان کرد: همه کسانی که در مجلس شورای اسلامی، هیات دولت و یا هر نهاد دیگر با هدف حفظ ارزش ها و آرمان های نظام اسلامی فعالیت می کنند بنابراین نامزدهای انتخاباتی نباید برای اخذ رای و پست و مقام دنیوی، با وعده های بی اساس و دروغ اساس نظام اسلامی را زیر سوال ببرند.           

 مقدسی گفت:  نادیده گرفتن  عملکرد دولت یازدهم  در حوزه هایی که خوب عمل کرده، بی انصافی است چرا که این اقدامات عملکرد نظام است.

وی بیان کرد:  دولت تدبیر و امید در حوزه اقتصاد کشتی به گل نشسته ای تحویل گرفت که باید آن را بازسازی می کرد و در مسیر خود قرار می داد که در این زمینه اقدامات خوبی انجام شده است و باید مجال دهیم تا این حرکت شتاب بگیرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: جلب بیش از 11 میلیارد دلار سرمایه خارجی، بهره برداری از پنج هزار و 500 واحد صنعتی جدید، پرداخت بیش از 160 هزار میلیارد ریال تسهیلات و احیای 24 هزار واحد صنعتی کوچک و متوسط بخشی از خدمات دولت یازدهم در حوزه اقتصادی است که مردم باید نسبت به آن آگاهی داشته باشند.

مقدسی گفت: دولت یازدهم با موفقیت در بخش سیاست خارجی و بین المللی اعتبار و جان تازه ای به ایران اسلامی بخشید به طوری که از سال 1392 تا سال گذشته چندین نخست وزیر و ریاست جمهوری کشورهای بزرگ دنیا به ایران سفر کردند.     

گفتنی است بازدید از شرکت تولیدی یاسان، نشست با نخبگان دانشگاه صنعتی اراک، بازدید از شرکت پارس جهد و حضور در آیین تجلیل از کارآفرینان کسب و کار از دیگر برنامه های محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر یک روزه به اراک است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها