Portal_background_image

استاندار: رسيدگي به امور جانبازان و خانواده هاي شهدا وظيفه همه مسئولان است

زمانی قمی استاندار مرکزی در دیدار با جانباز 60 درصد صدرالله باقری در اراک، گفت: رسیدگی به امور خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران وظیفه همه مسئولان است.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: جانبازان با تقدیم سلامتی خود عزت و استقلال را برای ملت ایران به ارمغان آوردند، بنابراین رسیدگی به مشکلات و احترام و توجه ویژه به این قشر فداکار نظام و انقلاب، بهترین راه بزرگداشت مقام ایثارگران است. 

وی ادامه داد: هیچ جانباز، ایثارگر و خانواده معظم شهدا نباید پشت در اتاق مدیران دستگاه های اجرایی برای رسیدگی به امور خود منتظر بماند و مسئولان باید پیگیری امور این قشر از جامعه را سرلوحه کارشان قرار دهند. 

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان مرکزی اظهار کرد: آحاد جامعه به خصوص مدیران و مسئولان باید با دیدار و سرکشی از خانواده شهدا و جانبازان از ایثارگری های این عزیزان که از کیان اسلامی حراست کردند، قدردانی کنند. 

وی اظهار کرد: اعضای خانواده جانبازان سختی های بی شماری را در راه مراقبت و پرستاری از همسران، برادران و یا پدران خود تحمل می کنند و به همین دلیل جایگاه آنان کمتر از جانبازان نیست. 

گفتنی است جانباز 60 درصد صدرالله باقری در بهمن ماه سال 1345 در روستای خیرآباد از توابع بخش مشک آباد اراک متولد شد و در سال 1360 به عنوان بسیجی به جبهه های نبرد حق علیه باطل در جنوب کشور اعزام شد. وی، در عملیات بیت المقدس و جریان آزادسازی خرمشهر از نواحی دست، پا و صورت به درجه رفیع جانبازی نائل آمد. 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها