Portal_background_image

استاندار: رسيدگي به امور ايثارگران و خانواده هاي شهدا وظيفه همه مسئولان است

زمانی قمی استاندار مرکزی در دیدار با حجت اله بالی بیگی و سید علی اکبر ابراهیمی از جانبازان دوران دفاع مقدس در اراک، گفت: رسیدگی به امور ایثارگران و خانواده های شهدا وظیفه همه مسئولان است.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: ایثارگران و خانواده شهدا سرمایه نرم کشور هستند که خدمات ارزنده آن ها به نظام با هیچ بیانی قابل ارائه نیست و تکلیف مهم کارگزاران در قبال این قشر از جامعه و رسیدگی به مسایل آنان سنگین است.

وی افزود: جانبازان فرزندان دلیر نظام در سنگر ایثار و مقاومت اسلامی هستند و باید بستر امور آنان تسهیل شده و پیگیری مشکلاتشان در اولویت قرار گیرد.

استاندار مرکزی ادامه داد: با وجود گذشت 30 سال از جنگ تحمیلی، هنوز بسیاری از جانبازان با مشکلات جسمی و روحی ناشی از جنگ دست و پنجه نرم می کنند و کوچکترین ادای تکلیف مدیران این است که برای تقویت امکانات رفاهی وپاسخگویی به نیازها و خواسته این قشر بکوشند.

زمانی قمی بیان کرد: روحیه ایثارگری، تعهد و استقامت جانبازان امروز باید در عرصه جنگ نرم سرلوحه قرار گیرد.

وی اضافه کرد: جانبازان و ایثارگران برای دفاع از کشور و ارزش های اسلامی و انقلابی از سلامت جسم خود گذشتند و دفاع از حریم ولایت فقیه را برخواسته خود مقدم دانستند که این تفکر باید به عنوان الگوی ارزشی حراست شود و در لایه های مختلف جامعه گسترش یابد.

گفتنی است استاندار مرکزی با حجت الله بالی بیگی که در سال 1342 در اراک متولد شد و در 27 شهریور سال 1362 در جبهه جنوب کشور از ناحیه هر دو پا به درجه رفیع جانبازی نایل شده است، دیدار کرد.

وی همچنین با سید علی اکبر ابراهیمی یکی از جانبازان 70 درصد اراک در هشت سال دفاع مقدس  دیدار کرد.

سید علی اکبر ابراهیمی در 26 شهریور ماه سال 1366 از ناحیه هر دو پا، چشم و کلیه به درجه رفیع جانبازی نایل آمده است.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها