Portal_background_image

استاندار : رتبه امنيتي استان مركزي 10 پله افزايش يافت

آقازاده استاندار مرکزی در آئین معارفه سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، گفت: رتبه امنیتی این استان امسال نسبت به سال گذشته 10 پله افزایش یافته است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: کارنامه امنیتی این استان بر اساس اعلام وزارت کشور نسبت به سال گذشته روند افزایشی داشته و بهبود یافته است.

وی ادامه داد: افزایش رتبه امنیتی استان مرکزی با همکاری، همراهی و تلاش معاون، مدیران و کارکنان معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی و سایر نهادهای و دستگاه های استان ایجاد شده است.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: نیاز است مدیران و کارکنان معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی و سایر مدیران استانداری همانند گذشته برای خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم کمال همکاری و همراهی را با سرپرست این معاونت داشته باشند.

آقازاده گفت: کارکنان و مدیران این معاونت باید با انگیزه و حساسیت بیشتری نسبت به گذشته انتظارات مردم را در حوزه های مختلف امنیتی، اجتماعی و سیاسی دنبال کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و سرپرست معاونت سیاسی استانداری مرکزی نیز در این نشست گفت: افزایش رتبه امنیتی و موفقیت های ایجاد شده در این مدت با همکاری و همراهی معاونت سیاسی با سایر معاونت ها، مدیران و کارکنان به دست آمده است.

فرخی افزود: بر اساس گزارش های موجود با همراهی و همکاری مدیران استانداری مرکزی وضعیت اقتصادی و سیاسی استان مرکزی امسال نسبت به سال گذشته روند افزایشی داشته و نیاز است با همکاری هرچه بیشتر این نهادها زمینه رفع مشکل و خدمت رسانی هرچه بیشتر مردم در استان فراهم شود.

گفتنی است در این آیین که با حضور استاندار و برخی مدیران استانداری مرکزی برگزار شد از خدمات « فتح اله حقیقی » تقدیر و« سعید فرخی » با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی معرفی شد.معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها