Portal_background_image

استاندار مركزي در همايش راي اولي ها: راي مردم زينت و ابزار نيست

زمانی قمی استاندار مرکزی در همایش رای اولی ها که در محل کانون امام علی (ع) برگزار شد، تعیین سرنوشت کشور را برعهده مردم دانست و گفت: مردم زینت و ابزار نیستند و رای آنها برای مقطع زمانی خاص و برای استقرار یک سلیقه، گروه و جناح نیست، رای مردم برای تاثیر در اداره کشور و رسیدن به اهداف متعالی است.

زمانی قمی استاندار مرکزی  افزود: رای مردم در اداره امور کشور و رسیدن به اهدافی که انقلاب بزرگ 57 آن را تعیین کرده ، بسیار موثر است.

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی نقش تعیین سرنوست را برای مردم قائل شده است ابراز کرد: کسانی که می گویند مردم چه کاره هستند و مردم چرا انتخاب می کنند؟ از اهداف انقلاب دور هستند.

زمانی قمی تصریح کرد: قبل از انقلاب اسلامی گفته می شد که دین نمی تواند از عهده اداره جامعه برآید ولی انقلاب اسلامی اثبات کرد که دین می تواند اداره کننده خوبی برای جامعه باشد.

وی افزود: ما آدم های مدبر، باهوش و علاقه مند به کشور ایران در همه قوا لازم داریم تا بتوانند برای نسل آینده و جوان کشور برنامه ریزی درست داشته باشند و فقط به سخنرانی بسنده نکنند.

وی اظهار کرد: دولت تدبیر و امید با یاری مردم و همه سلایق در انتخابات 92 با 19 میلیون رای گفتمان اعتدال را انتخاب کرد و به دنبال افراطی گری در عرصه سیاست نیست و از عزت، استقلال و حقوق به یغما رفته مردم دفاع می کند.

وی افزود: تمامی اقدامات دولت با وحدت همه قوا و با اذن رهبری که در همه مراحل هدایت و حمایت کردند به سرانجام رسید و اگر می خواهیم کشور سربلند باشد باید حق جو باشیم و مبنای انقلاب و هدفهای آن را تعالی ببخشیم.

استاندار  مرکزی گفت: برای حل و فصل مشکلات، عناصر مدبر، با کیاست و درایت را به مجلس بفرستیم که بتواند در ادامه راه برای موضوعات جدی جامعه برنامه ریزی کنند.

زمانی قمی افزود: برای دولت مهم نیست نام چه کسی از صندوق رای بیرون بیاید و ما به دنبال نام کسی نیستیم اما دنبال این هستیم که کشور به درستی اداره شود و خواسته مردم در این میان گم نشود.

وی بیان کرد: نگاه دولت به مردم احترام به همه سلایق، گروهها و نظرات درون جامعه است که قوانین جمهوری اسلامی را پذیرفته اند ما در جامعه هیچ سلیقه ای را دین نمی دانیم و هیچ سلیقه درون نظام را هم مخالف دین نمی دانیم.

استاندار مرکزی افزود:  ما جامعه سربلند و عزت جو می خواهیم، این مسیر پیش روی ما باز شده تا بعد از مذاکرات بتوانیم با اتکا به خودمان و استعدادهای داخلی و فضای بین المللی کشوری آبادتر از گذشته داشته باشیم.

زمانی قمی، خطاب به رای اولی ها گفت: رای اولی ها پای صندوق رای بر حق تعیین سرنوشت خود پا فشاری کنند و برای انتخاب کاندید اصلح مطالعه و بررسی داشته باشند.

وی اظهار کرد: شما با توجه به شرکت در انتخابات شوراهای دانش آموزی اهل انتخاب و گزینش هستید و شعارها وعدهای انتخاباتی را در یک جمع کوچک و نزدیک مشاهده کردید بنابراین می توانید انتخاب شایسته ای داشته باشید.

وی گفت: شما دانش آموزان و آینده سازان فردای ایران، جامعه سربلند می خواهید که درآن ریا، چند چهره ای، وعده دروغ و تملق گویی نباشد و به جای تشکل های رسمی، باندها، بروز و ظهور نکنند.

وی اضافه کرد: اگر وضع کشور را مرور کنیم می بینم ما از یک دوران پرپولی و پرثروتی عبور کردیم، که بهتر بود از آن دوران برای آبادی بیشتر کشور استفاده می شد.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به 28 هزار کشته ناشی از تصادفات جاده ای در کشور گفت: امروزبا مشکل زیرساخت، راهها، معیشت مردم، نرخ بالای دانش آموختگان بیکار مواجه هستیم که باید با برنامه ریزی برای آن تصمیم گیری عاجل صورت گیرد.
وی اظهار کرد: نرخ بالای بیکاری یک شبه ایجاد نشده و در یک مدت زمان کوتاه قابل رفع نیست و نیازمند تدبر و برنامه ریزی منسجم در همه بخش های است.

گفتنی است در این همیش مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز مطالبی بیان کرد.

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها