Portal_background_image

استاندار مركزي: رالي گردشگري خانواده در توسعه صنعت توريسم اثرگذار است

آقازاده استاندار مرکزی در آیین آغاز رالی گردشگری خانواده در اراک ،گفت: رالی گردشگری خانواده در توسعه و رونق صنعت توریسم و جذب گردشگر تاثیرگذار است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: فعالیت رالی سافاری خانوادگی یک اقدام ارزشمند از سوی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی و از مصوبات ستاد خدمات سفر است.

وی بیان کرد: این برنامه نقش موثری در افزایش فرهنگ رانندگی و ایجاد نشاط اجتماعی دارد و اجرای برنامه های مفرح، شاد و مطابق با موازین اسلامی در تحکیم بنیان خانواده اثرگذار است.

استاندار مرکزی ادامه داد: در راستای این برنامه، 15 خانواده در قالب رالی سافاری از مسیرهای تعریف نشده به استان لرستان سفر می کنند و در مدت سه روز اقامت و سفر خود به معرفی جاذبه های گردشگری استان مرکزی می پردازند.

آقازاده اظهار کرد: این خانواده ها در این سفر به مسایل زیست محیطی نیز توجه ویژه دارند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی نیز در گفت و گو با ایرنا گفت: رالی کاران سافاری این استان سفیران معرفی جاذبه های استان مرکزی به ایران هستند.

 حسینی افزود: رالی سافاری استان مرکزی برای نخستین بار شروع به فعالیت کرده و برنامه های ویژه ای تا پایان سال جاری برای فعالان در این بخش اندیشیده شده است.

وی بیان کرد: فعالیت رالی سافاری استان مرکزی نقش موثری در شناسایی جاذبه های تاریخی و گردشگری این استان و جذب گردشگر دارد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی اضافه کرد: فعالیت تبلیغاتی رالی سواران سافاری این استان در ایام نوروز تنها در استان لرستان است اما پس از تعطیلات سال جدید، برنامه ها با قوت بیشتری دنبال خواهد شد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها