Portal_background_image

رئيس ستاد انتخابات استان: حضور همه سلايق زمينه ساز انتخابات پرشور خواهد بود

حسن بیگی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان در دوازدهمین نشست این ستاد که در محل استانداری برگزار شد، گفت: حضور همه سلایق زمینه ساز انتخابات پرشور خواهد بود.

حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان بر دعوت از نخبگان، دانشگاهیان و افراد فرهیخته در انتخابات تاکید کرد و  افزود: اگر بدنبال افزایش مشارکت مردم در برگزاری انتخابات هستیم باید همه سلایق در انتخابات حضور داشته باشند تا مردم راحت  انتخاب کنند.

وی با اشاره به اینکه انتخابات حق الناس است و باید با برنامه ریزی آن را محافظت و صیانت کنیم، اظهار کرد: در برگزاری انتخابات نباید بگذاریم  تحت تاثیر زور و زرو تزویر و قدرت قرار گیریم و نتوانیم خوب تصمیم گیری کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی تصریح کرد: مجریان برگزاری انتخابات باید اصل بی طرفی را رعایت کنند و از فرد خاصی جانبداری نکنند، هر شخصی نظر خود را دارد و مهم این است که این نظر را در کار و تصمیم گیری دخالت ندهد.

حسن بیگی ابراز کرد: فرمانداران، معاونین آنها و بخشداران باید در موضع گیریها دقت کنند که شائبه طرفداری از فرد یا گروه خاصی ایجاد نشود.

وی افزود: عدم استفاده از اموال و امکانات دولت و دستگاههای عمومی غیر دولتی در برگزاری انتخابات باید مورد توجه قرار گیرد.

رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به اینکه برگزاری انتخابات باید مهمترین و اصلی ترین مسئله دستگاههای ذی ربط و فرمانداریها باشد،گفت: با توجه به برگزاری الکترونیکی انتخابات باید انتخاب اپراتورهای فنی و خوب در دستور کار قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بر فعال شدن کشیک ستاد انتخابات استانداری و فرمانداریها تاکید کرد و گفت: در مدت باقیمانده تا زمان ثبت نام کاندیداها در همه شهرستانها حضور خواهیم یافت و نشست هایی را با بخشداران و سایر دست اندرکاران برگزاری انتخابات خواهیم داشت.

رئیس ستاد انتخابات استان همچنین بر برقراری ارتباط منطقی و منظم با هیات نظارت در شهرستانها تاکید کرد.

در ادامه رضایی مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری و دبیر ستاد انتخابات استان درخصوص اصلاح ماده 60 و 31 قانون انتخابات توضیحاتی بیان کرد و مصوبات ستاد انتخابات کشور را قرائت نمود.

گفتنی است فرمانداران شهرستان های اراک، خنداب و کمیجان نیز در این نشست حضور داشتند و گزارشی از فراهم کردن مقدمات برگزاری انتخابات در شهرستانهای مذکور را ارائه کردند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها