Portal_background_image

رئيس جمهور در بدو ورود به استان مرکزي:پیشرفت پروژه‌ها در استان مرکزی بررسی می‌شود

رئیس جمهور در جمع مقامات محلی و استانی و همچنین خبرنگاران گفت:استان مرکزی خواستگاه مردان بزرگ و تاریخ ساز است. ایمان، فقاهت و فرهنگ در این دیار نهادینه شده است و مردم این استان خدمات ارزشمندی را به عزت و استقلال ایران زمین تقدیم کردند.  

محمود احمدی نژاد در بدو ورود به فرودگاه اراک طی سخنانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پیشرفت پروژه‌ها و مصوبات دور اول و دوم سفر استانی هیئت دولت به استان مرکزی بررسی می‌شود و اگر موانعی بر سر راه پروژه‌ها وجود داشته باشد برطرف خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، رئیس جمهور در دور سوم سفرهای استانی به استان مرکزی طی سخنانی در جمع مقامات محلی و استانی و همچنین خبرنگاران گفت: وزراء و معاونان رئیس جمهور با حضور در شهرستانهای مختلف این استان و شرکت در شورای اداری شهرهای مختلف استان مرکزی از نزدیک در جریان روند پیشرفت پروژه‌ها قرار خواهند گرفت و گزارش خود را به کارگروههای استان خواهند آورد و در این کارگروه‌ها روند پیشرفت پروژه‌ها و مصوباتی که در دور اول و دوم سفرهای استانی مورد تصویب قرار گرفته بود بررسی می‌شود تا اشکالات و موانع احتمالی برطرف شود.
وی افزود: کارگروه فرهنگ و هنر این استان نیز بعد از ظهر امروز تشکیل می شود و تصمیماتی با هدف تبیین و کشف ویژگی های برجسته فرهنگی مردم این استان اتخاذ خواهد شد.
احمدی نژاد در ادامه سایر برنامه‌های خود و اعضای دولت به این استان اشاره کرد و اظهار داشت: در این سفر جلسه استانی هیئت دولت نیز تشکیل می‌شود تا تصمیمات جدیدی برای دور سوم سفرها به این استان اتخاذ شود و همچنین به مناسبت روز دانشجو دیداری با دانشجویان این استان خواهیم داشت.
رئیس جمهور تصریح کرد استان مرکزی خواستگاه مردان بزرگ و تاریخ ساز است. ایمان، فقاهت و فرهنگ در این دیار نهادینه شده است و مردم این استان خدمات ارزشمندی را به عزت و استقلال ایران زمین تقدیم کردند.
وی افزود اگر مردم این استان حتی کاری انجام نمی دادند فقط و فقط تقدیم شخصیت بزرگ و تاریخ سازی از حضرت امام را به ایران و بشریت تقدیم کرده‌اند جا داشت تا ابد تمام ملت ‌ها خودشان را مدیون مردم این دیار بدانند.
رئیس جمهور در پایان گفت: خدا را شاکریم که در آغاز ماه محرم وارد این استان شدیم و عشق به امام حسین (ع) در تار و پود مردم این دیار موج می زند.

  


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها