Portal_background_image

رئيس جمهوري به زادگاه خورشيد انقلاب وارد شد

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران و اعضای کابینه یازدهم روز دوشنبه در دومین روز از سی و دومین سفر استانی خود به استان مرکزی وارد زادگاه امام راحل در شهرستان خمین شدند.

در بدو ورود رئیس جمهوری به خمین مورد استقبال مسئولان محلی ،نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی و نمایندگان گروه ها و اقشار مردمی شهرستان خمین قرار گرفت.

دیدار با مردم در مجموعه ورزشی شهید مطهری، ادای احترام به مقام شامخ امام خمینی (ره) در بیت تاریخی آن حضرت در خمین، شرکت در شورای اداری استان مرکزی در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی بیت امام راحل و نشست با اصحاب رسانه و تشریح دستاوردهای خمین از جمله برنامه هایی است که برای امروز (دوشنبه) در سفر کاروان تدبیر و امید در شهر خمین تدارک شده است. 

با تاکید رهبر معظم انقلاب و با عنایتی که دکتر روحانی نسبت به زادگاه امام راحل دارند، یک روز سفر کاروان تدبیر و امید به استان مرکزی برای بررسی مشکلات شهرستان خمین اختصاص یافته است.

گفتنی است سفر حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در جریان سی و دومین سفر استانی خود به استان مرکزی، 2 روز است که روز اول آن در اراک برگزار شد. 

دیدار با مردم استان مرکزی و شهرستان اراک در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک، بازدید از شرکت واگن پارس اراک، نشست سرمایه گذاری و توسعه، افتتاح طرح های ویدئو کنفرانسی و دیدار با علما، ایثارگران و برگزیدگان از برنامه های سفر رئیس جمهوری در روز اول بود. 

 دیدار با مرم شهرستان خمین در ورزشگاه شهید مطهری، بازدید از بیت تاریخی امام راحل و تجدید بیعت با آرمان های امام خمینی (ره)، شرکت در شورای اداری و نشست با اصحاب رسانه و تشریح برنامه های سفر، از برنامه های امروز (دوشنبه) است


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها