Portal_background_image

دیدار معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با استاندار مرکزی

صبح دیروز کاظمی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با استاندار مرکزی در محل دفتر ایشان ملاقات و پیرامون برخی مسائل بحث و تبادل نظر کردند.

محمد حسین مقیمی در این دیدار بر نقش و مشارکت بیشتر صنایع در حوزه های شهری و حضور در مبادلات اقتصادی استان تأکید کرد و افزود: با وجود صدها واحد صنعتی و تولیدی بزرگ، وضعیت شهری و توسعه اقتصادی و اجتماعی در استان بخوبی شکل نگرفته است و صنایع استان می بایست نقش مؤثرتری در این حوزه ها داشته باشند.

ایشان با اشاره به برنامه مدیریت شهری برای توسعه منطقه روبروی بیمارستان ولی عصر(عج)(3 میدان) و ایجاد پارک و فضای سبز در این منطقه، از معاون وزیر نفت و مسئولین شرکت پالایش و پخش خواست تا در خصوص واگذاری زمین های این منطقه به شهرداری اراک همکاری لازم را بعمل آورند.

استاندار همچنین با اشاره به قانون استفاده مناطق نفت خیز و محروم از اعتبارات 2 در هزار نفت، افزود: شهر اراک نیز با وجود پالایشگاه و برخی از صنایع مرتبط با نفت، ظرفیت استفاده از اعتبارات را دارد و مسئولین ذیربط می بایست در اینخصوص پیگیری لازم بعمل آورند.

یادآور می گردد در این دیدار کاظمی نیز ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص سابقه و وضعیت موجود پالایشگاه، بر همکاری مؤثرتر این واحد صنعتی با دستگاه های اجرایی تأکید کرد. 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها