Portal_background_image

دیدار معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی با نماینده ولی فقيه و امام جمعه شهر اراک

 معاون عمرانی استانداری مرکزی با حضرت آیت اله درّی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر اراک دیدار کرد.

در این دیدار که پس از انتصاب زندیه وکیلی به سمت معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری صورت گرفت؛ ابتدا گزارش مختصری در خصوص برنامه های عمرانی استان از سوی معاون استاندار ارائه شد سپس آیت اله درّی نجف آبادی رهنمودهایی را در خصوص انجام اصولی پروژه های عمرانی در سطح استان ایراد نمودند.


ایشان در بخشی از صحبت های خود اظهار داشت: فرصتها گذراست و باید از فرصت بدست آمده برای انجام کارهای اساسی و ماندگار بنحو شایسته استفاده شود.


نماینده ولیّ فقیه در استان مرکزی تاکید کرد: چند کار عمرانی حکیمانه، با ارزش و ماندگار انجام دهید و آن کارها را بصورت اساسی و اصولی اجرا کنید.
 

وی ضمن ابراز محبت نسبت به زندیه وکیلی و دیگر مسئولین دلسوز استان بیان داشت: شما یک نیروی جوان، بانشاط و توانمند هستید ولی بدانید که دوره کاری شما هم مانند سایرین یک روز تمام می شود پس سعی کنید از فرصت بدست آمده به نحو مطلوب برای انجام کارهای اساسی و خداپسندانه استفاده کنید.


امام جمعه اراک در پایان بیانات خود ابراز داشت : با وجود استاندار استان مركزي و نیروهای توانمند موجود در استان انتظار می رود که کارها بصورت کاملا حساب شده و اساسی انجام شود و از این دوره کارهای با ارزش به یادگار بماند
 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها