Portal_background_image

دیدار اعضاء هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان با استاندار مرکزی به مناسبت روز جهانی روابط عمومی

اعضاء هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان صبح امروز با استاندار مرکزی به مناسبت روز جهانی روابط عمومی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار محمد حسین مقیمی با اشاره به جایگاه خاص روابط عمومی در سازمان، افزود: اهمیت روابط عمومی ها به دلیل اهمیت جایگاه مردم در نظام جمهوری اسلامی است و روابط عمومی موفق و پایدار است که بتواند در این شرایط سخت بعنوان حلقه واسط بین سازمان و مردم، پشتیبانی و حمایت مردم را جلب نماید.

مقیمی ادامه داد: اگر مردم را بصورت واقعی و صادقانه در جریان امور بگذارید، قطعاً مردم از دولت و حاکمیت حمایت خواهند کرد و در غیر اینصورت جدا خواهند شد.

وی بیان کرد: در این شرایط سخت، کار روابط عمومی ها بسیار دشوار است و مسئولیت سنگینی را بر عهده دارند ولی اگر مردم گفته ها و اطلاعات داده شده را باور کنند، از دولت و سازمانها حمایت خواهند کرد، لذا همه باید با مردم صادقانه صحبت کنند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: از انتقاد استقبال کنید و در برخورد و ارتباط با رسانه ها دید حمایتی داشته باشید.

در ادامه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، اظهار کرد: حمایت از مطبوعات محلی در دستور کار قرار گرفته شود و برای برگزاری جشنها در دستگاههای اجرایی از هنرمندان بومی استفاده گردد.

گفتنی است در ابتدای این دیدار مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان گزارشی ارائه نمود و اعضاء هیات رئیسه شورا نیز گزارش کوتاهی درخصوص مسائل و مشکلات ارائه دادند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها