Portal_background_image

دیدار استاندار مرکزی با یک خانواده شهید در شهر اراک

زمانی استاندار مرکزی در دیدار با خانواده شهید والامقام محمد قضات در شهر اراک، بر رسیدگی به مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران تاکید کرد .

زمانی استاندار مرکزی در این دیدار بر رسیدگی به مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران تاکید کرد و  تکریم از خانواده شهدا را وظیفه همگان برشمرد.

استاندار مرکزی در این دیدار از نزدیک در جریان مشکلات و خواسته های این خانواده شهید قرار گرفت و با اهدای لوح از خانواده معظم این شهید بزرگوار تجلیل نمود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز گفت:استاندار مرکزی اهمیت ویژه ای برای خانواده شهدا قائل است به طوری که دو روز پس از انتصاب خود با دو خانواده شهید در تفرش و محلات دیدار کرده است و اکنون نیز به دیدار خانواده شهید در اراک شتافته است.

حجت الاسلام حسن هنرمند افزود: استاندار مرکزی بعد از معارفه خود نیز از این اداره کل خواسته است تا مسائل و مشکلات ایثارگران و خانواده شهدا را اعلام کند تا برای رفع آنها برنامه ریزی لازم به عمل آید.

خانواده این شهید بزرگوار نیز ضمن تقدیر از استاندار مرکزی به خاطر توجه به خانواده شهدا، لوحی حاوی فرازی از وصیت نامه شهید را به استاندار مرکزی اهدا کردند.

گفتنی است شهیدمحمد قضات درسال 1365 در عملیات کربلای پنج در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها