Portal_background_image

دیدار استاندار مرکزی با روحانیون و طلاب استان مرکزی مقیم قم

استاندار مرکزی شب گذشته در دیدار با روحانیون و طلاب استان مرکزی مقیم قم، گفت: انقلاب ثمره فداکاری و رشادت های ملت بزرگ ایران به رهبری امام خمینی(ره) و دیگر علماء کشور است.

وی در ادامه اظهار داشت: انقلاب اسلامی با رهبری امام(ره) به نتیجه رسید و شاگردان ایشان در شهرهای کشور به نشر افکار ایشان پرداختند و با مجاهدت خود مردم را در سال 57 به خیابان آوردند.

ایشان تصریح نمود: انقلاب هایی که قبل از انقلاب اسلامی رخ داد، به نتیجه نرسید ولی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) به ثمر نشست و در دوران دفاع مقدس نیز علماء رسالت خود را با حضور در میدان دفاع و بعد از پیروزی انقلاب نیز با حضور در بازسازی کشور انجام دادند.

استاندار خاطر نشان کرد: با عنایت به فرمان مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، ما باید برای لبیک به فرمان ایشان، در اسرع وقت برنامه ریزی لازم را برای اجرای کارهای اقتصادی انجام دهیم.

محمد حسین مقمی گفت: استان مرکزی یک استان صنعتی است و حدود 2800 واحد صنعتی در تمام شهرستان های آن فعالیت می نمایند و یکی از مشکلاتی که در استان با آن مواجه هستیم گردش کم در آمد در استان است، بطوریکه این گردش مالی در دیگر استان ها بیشتر است و ما باید کاری کنیم که این گردش در استان بیشتر شود تا بتوانیم بحث بیکاری را کاهش دهیم و در مباحث فرهنگی نیز با هماهنگی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک برنامه هایی در دست اقدام می باشد.

یاد آور می گردد در پایان این دیدار استاندار به سؤالات مختلف روحانیون و طلاب درخصوص مسائل و مشکلات فرهنگی،اجتماعی استان از قبیل آلودگی هوا،مشکل بیکاری و ... پاسخ داد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها