Portal_background_image

دیدار استاندار مرکزی با رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور

مقیمی صبح امروز با رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر  کشور در محل استانداری دیدار کرد.

 مقیمی استاندار مرکزی با اشاره به صنعتی بودن استان مرکزی، اظهار کرد: صاحبان صنایع  فعال در این استان، باید در خود استان به انجام کارهای خیر بپردازند تا اثرات آن شامل حال مردم استان مرکزی شود.

استاندار مرکزی تصریح کرد: امید است سفر رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور برای استان منشا خیر و آغازی برای یک فعالیت خیرخواهانه باشد.

مقیمی عملکرد جمعیت هلال احمر استان را خوب برشمرد و ابراز کرد: مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان به مسایل استان توجه خوبی دارند که این امر برای ما دارای اهمیت است.

وی با اشاره به اجرای پروژه ترسیب کربن در مهمانشهر شهید ناصری شهرستان ساوه، بیان کرد: در این زمینه اقدامات خوبی در منابع طبیعی استان صورت گرفته است که می تواند مورد توجه سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور نیز واقع شود .

گفتنی است  در این دیدار درخصوص مدل توانمندسازی زنان روستایی، صندوق های خرد روستایی وخانه های داوطلب تخصصی سلامت و امید نیز مطالبی بیان شد.

شایان ذکر است فرحناز رافع رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور به منظور هماهنگی  برنامه سفر نامه امید و سلامت به استان مرکزی سفر کرده است که این سفر نامه در هفته اول بهمن ماه سال جاری در استان مرکزی و در شهرستان های ساوه، تفرش، آشتیان و اراک با هدف شناسایی بیماری های شایع و راه های پیشگیری آن به میزبانی جمعیت هلال احمر استان اجرا می شود، همچنین دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری نیز در اجرای این برنامه همکاری خواهد داشت.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها