Portal_background_image

دیدار استاندار مركزي با خانواده شهید در اولین روز هفته دولت

استاندار مرکزی هفته دولت را با حضور در گلزار شهدای شهرستان خمین و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان و همچنین دیدار با خانواده شهید سید عباس میرهادی آغاز کرد.

محمدحسین مقیمی ضمن تبریک هفته دولت، اظهار کرد:  انقلاب اسلامی با حضور همه اقشار جامعه به پیروزی رسید که این حضور بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز ادامه داشت.

وی بیان کرد: جوانان شهرستان خمین هم در دوران قبل از انقلاب فعالیتهای بسیاری داشتند که شماری از آنها تبعید و زندانی شدند و یا به شهادت رسیدند و بعد از انقلاب نیز حضور این جوانان بود که انقلاب را حفظ کرد.

مقیمی تصریح کرد: در جنگ از بین مردمی که آموزش هم ندیده بودند فرماندهان بزرگی تربیت شد که شهید سید عباس میرهادی از جمله آنها بود.

استاندار مرکزی گفت: با توجه به شرایط حاکم بر کشور و تحریم های موجود همه باید در خط رهبری حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه دولت در چارچوب سیاستهای کلی نظام حرکت می کند و توجهی به حاشیه ها ندارد و ملاک عملش برنامه پنجم توسعه و سند چشم انداز است، ادامه داد: در طی یکسال گذشته دولت اقدامات مهمی را به انجام رسانده است که کنترل تورم و برنامه ریزی برای خروج از رکود از جمله آنها می باشد.

مقیمی افزود: استفاده از نیروهای با تجربه در دولت هزینه سعی و خطا را کم کرده است که با مشارکت مردم انشاءا... موفق خواهد شد.

گفتنی است شهید سید عباس میرهادی در سال 42 متولد شد و در سال 65 در عملیات کربلای 5 در شلمچه به شهادت رسید.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها