Portal_background_image

استاندار : ديدار با خانوده شهدا موجب تقويت روحيه خدمتگزاري مسئولان مي شود

زمانی قمی استاندار مرکزی در دیدار با خانواده هنرمند شهید"سید محمدعلی سبط احمدی" در شهرستان ساوه ، گفت: دیدار با خانواده شهدا موجب تقویت روحیه خدمتگزاری در مسئولان و دلگرمی و خوشحالی مردم و خانواده شهدا می شود.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: دیدار با خانواده شهدا موجب تقویت روحیه خدمتگزاری در مسئولان و دلگرمی و خوشحالی مردم و خانواده شهدا می گردد که این مهم باید مورد توجه قرار گیرد.

استاندار مرکزی گفت: بزرگداشت خانواده شهدا وظیفه همگانی است و مسئولان باید به طور مستمر با سرکشی به خانواده بزرگوار شهدا و دلجویی از آنان یاد شهدا را گرامی داشته و با حرکت در مسیر شهدا راه این عزیزان را ادامه دهند.

 وی با اشاره به فعالیت‌‌های هنری شهید سبط احمدی از مقام شامخ شهدای هنرمند تجلیل کرد و افزود: هنرمندان شهید در ثبت وقایع دوران دفاع مقدس و رشادت‌‌های رزمندگان و ایثارگران نقش بسیار تاثیرگذار و قابل توجهی داشتند و این تاثیرگذاری با بزرگداشت آنان و خانواده‌های ایشان باید ارج نهاده شود.

در این دیدار پدر شهید احمدی به بیان خاطراتی از دوران انقلاب و دفاع مقدس پرداخت.

گفتنی است این شهید بزرگوار در 21 تیرماه 1350 متولد و در هشتم اسفندماه 1366 در عملیات پدافندی در شلمچه به شهادت رسید.

یادآور می گردد استاندار مرکزی در سفر به شهرستان ساوه  آرامگاه اشموئیل نبی(ع) را زیارات کرد و  مصوبات قبلی از قبیل گازرسانی ، برق رسانی و تامین آب شرب به این آرامگاه را پیگیر شد و بر تسریع در جهت تحقق مصوبات مذکور تاکید کرد.

حضور در مراسم افتتاح دبستان دخترانه خیرساز 15 کلاسه نورالهدی ساوه برنامه دیگر استاندار مرکزی در سفر به این شهرستان  است.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها