Portal_background_image

استاندارمركزي: ديدار با خانواده شهدا روحيه خدمتگزاري مسئولان را مضاعف مي كند

زمانی قمی استاندار مرکزی در دیدار با خانواده معزز شهیدان بهمن و محمد مسافر و عزت الله عابدی در اراک ، گفت: دیدار با خانواده شهدا روحیه خدمتگزاری مسئولان را مضاعف می کند.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: امنیت ، آرامش و ثبات کنونی میهن اسلامی مرهون رشادت و جانفشانی های تمامی شهدای گرانسنگ است.

وی تاکیدکرد: شهدا مظهر عزت و افتخار ایران اسلامی هستند و آحاد جامعه باید همواره از سیره این عزیزان الگو بگیرند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: خانواده های معظم شهدا به واسطه این که بهترین و ارزشمندترین ثمره زندگی خود را به جبهه های نبرد حق علیه باطل فرستادند تا از کیان ایران اسلامی دفاع کنند حق بزرگی به گردن تک تک آحاد جامعه دارند و احترام و تکریم آنان واجب است.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان مرکزی گفت: مسئولان باید هر از گاهی از فعالیت ها و مشغله روزانه فاصله بگیرند و با دیدار از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران ضمن ارج نهادن به صبر و استقامت این افراد، در راستای حل مشکلات آنان گام بردارند.

استاندار  مرکزی بر رسیدگی به شرایط خانواده شهدا و ایثارگران که تبعیت غیر ایرانی دارند نیز تاکید کرد.

زمانی قمی در این دیدارها با اهدای لوح از خانواده های شهیدان محمد و بهمن مسافر و عزت الله عابدی به پاس تربیت فرزندانی که جان خود را برای دفاع از میهن در طبق اخلاص نهادند و به فیض شهادت نائل آمدند، قدردانی کرد.

شهید محمد مسافر متولد 1339 در مهرماه سال 1361 در سن 22 سالگی در درگیری با مناقین در شهر اراک به شهادت رسید و برادر او بهمن مسافر متولد 1348 که به عنوان بسیجی به جبهه های حق علیه باطل شتافته بود اسفندماه 1365 در منطقه عملیاتی شلمچه در سن 17 سالگی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

شهید عزت الله عابدی متولد 1342 نیز به عنوان یکی از پاسداران انقلاب اسلامی در سال 1364 در حال دفاع جانانه از کشورمان در منطقه عملیاتی فاو در سن 22 سالگی شربت شهادت را نوشید.

مدیران کل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری، مشاوران استاندار مرکزی در امور ایثارگران و نهادها، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولان محلی در این دیدارها حضور داشتند.
 

 سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها