Portal_background_image

استاندارمركزي: ديدار با خانواده شهدا روحيه خدمتگزاري مسئولان را تقويت مي كند

آقازاده استاندار مرکزی در دیدار با خانواده معزز شهیدان والامقام محسن و حسین فرهادی، مرتضی و احمد منصوری و شهید مدافع حرم سردار عبدالله خسروی در اراک، گفت: ديدار با خانواده شهدا روحيه خدمتگزاري مسئولان را تقویت می کند.

آقازاده  استاندار مرکزی اظهار کرد: امنیت ، آرامش و ثبات کنونی میهن اسلامی مرهون رشادت و جانفشانی های تمامی شهدای گرانسنگ است.

وی بیان کرد: مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی وظیفه دارند به پاس قدردانی از فداکاری های خانواده معظم شهدا و جانفشانی های عزیزانشان، حل مشکلات این قشر از جامعه را در دستور کار قرار دهند.

آقازاده عنوان کرد: جوانان ایران اسلامی نیز وظیفه دارند منویات رهبر معظم انقلاب را چراغ راه خود قرار دهند و برای آبادانی ایران اسلامی بیش از پیش تلاش کنند.

گفتنی است شهید احمد منصوری دهم خرداد ماه سال 1343 در شوشتر استان خوزستان متولد شد و در 29 دی ماه سال 1360در منطقه عملیاتی فتح شیاکوه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

شهید مرتضی منصوری نیز در دهم فروردین سال 1340 در اراک متولد شد و در دهم اسفندماه سال 1359 در منطقه عملیاتی ارتفاعات بازی دراز به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

شهید محسن فرهادی 31 فروردین ماه سال 1340 در اراک متولد شد و در 23 بهمن ماه سال 1359 در اهواز به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
شهید حسین فرهادی نیز پنجم مرداد ماه سال 1342 در اراک متولد شد و در چهارم مرداد ماه سال 1361 در عملیات رمضان جام شهادت نوشید.

استاندار مرکزی با خانواده شهید سردار عبدالله خسروی که هفته گذشته در دفاع از حریم اهل بیت(ع) در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد نیز دیدار کرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها