Portal_background_image

ديدار اعضاي ستاد دهه فجر استان مركزي با نماينده ولي فقيه در استان

حضرت آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در دیدار با اعضای ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی این استان، گفت: مسئولان و دولتمردان باید از فرصت دهه فجر در راستای ارزیابی عملکرد خود نهایت استفاده را بکنند.

آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد:  خدمت بی منت به مردم و جلب رضایت خداوند شالوده اهداف و آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی است و هر اقدامی که بر خلاف این باشد خیانت آشکار به خون مقدس شهدا و امام راحل است. 

وی ادامه داد: انتقال ارزش‌های انقلاب و بازگو کردن حوادث و رخدادهای مرتبط با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران برای نسل امروز از مهم‌ترین وظایف مسئولان است. 

امام جمعه اراک اظهار کرد: دهه فجر، یادآور جانفشانی ها و از خودگذشتگی های ملت ولایتمدار ایران اسلامی است و مردم و مسئولان باید یاد و خاطره آن عزیزان را گرامی بدارند. 

وی افزود: امام راحل با پشتوانه الهی و مردمی توانستند انقلاب اسلامی را به پیروزی برسانند و بساط ظلم و استبداد را برای همیشه از ایران اسلامی برچینند و این دستاورد باید برای نسل جوان تشریح و تبیین شود. 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اضافه کرد: ملت غیور ایران اسلامی در زمان تبعید امام راحل با وحدت و یکپارچگی زمینه حضور امام راحل و پیروزی انقلاب اسلامی را فراهم کردند به طوری که هنگام ورود امام راحل به ایران اسلامی بیش از 6 میلیون نفر به استقبال وی رفتند و این مهم سند محکمی در عشق و علاقه ذاتی مردم بر حاکمیت اسلامی است. 

وی بیان کرد: امام راحل با انقلاب اسلامی قرآن، معنویت و فرهنگ اهل بیتی(ع) را از انزوا و غربت به بالاترین درجه ممکن رساند و مردم باید قدردان این نعمت های الهی باشند.

آیت الله دری نجف آبادی اظهار کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی ندای وحدت و ولایت در جهان طنین انداز شد و امروز ملت ایران زیر سایه ولایت فقیه پرچمدار حق و حقیقت در تمام دنیا محسوب می شود. 

وی در تشریح دستاوردهای نظام اسلامی نیز گفت: امید به زندگی در قبل از انقلاب حدود 53 سال بود اما، این مهم امروز به 78 سال رسیده و این نشان از تلاش و اهتمام هر چه بیشتر مسئولان به مسائل پزشکی و بهداشتی دارد. 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی یادآوری کرد: پیش از انقلاب تنها یک دانشگاه در شهر اراک فعالیت می کرد اما، امروز بیش از 80 دانشگاه با مدرنترین تجهیزات در نقاط مختلف استان فعالیت می کنند و بیش از 120 هزار دانشجو در این مراکز علمی اشتغال به تحصیل دارند. 

وی با بیان اینکه جهان اسلام درگیر جریان های انحرافی شده، بیان کرد: آل سعود، اسرائیل و گروهک های تکفیری و سلطنت طلب ها آفت های داخلی در جهان اسلام هستند که از پشت خنجر می زنند. 

امام جمعه اراک بیان کرد: مردم و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی باید هوشیار باشند و با وحدت و یکپارچگی در مقابل توطئه های دشمنان از ارزش ها و آرمان های مقدس امام، شهدا و رهبر معظم انقلاب صیانت کنند. 

گفتنی است در این دیدار رئیس ستاد دهه مبارک فجر استان مرکزی نیز سخنانی را بیان کرد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها