Portal_background_image

ديدار استاندار با معاون مشاركتهاي مردمي مجمع خيرين سلامت كشور

زمانی قمی استاندار مرکزی با طباطبائی معاون مشارکتهای مردمی مجمع خیرین سلامت کشور در محل استانداری دیدار کرد.

 زمانی قمی استاندار مرکزی در این دیدار بر همکاری مجموعه استان با  مجمع خیرین سلامت کشور و همچنین بهره گیری از ظرفیت خیرین در تمام زمینه ها به ویژه حوزه سلامت تاکید کرد.

معاون مشارکتهای مردمی مجمع خرین سلامت کشور نیز اظهار کرد: مجمع خیرین سلامت فعالیت خود را از هشت سال پیش در سراسر کشور شروع کرده است و در این مدت ۴۰ هزار میلیارد ریال جذب مشارکت‌های مردمی داشته است.

معاون مشارکت‌های مردمی و رسانه مجمع خیرین سلامت کشور گفت: از ابتدای سال گذشته حمایت خیرین غیر از مباحث سخت‌افزاری در انجام امور نرم افزاری و پیشگیری نیز فعال شده است که از جمله این اقدامات می توان به ایجاد بنیاد سنجش در راستای کاشت حلزون و داشتن ایرانی عاری از ناشنوان اشاره کرد.

طباطبائی ایجاد شورای مشارکت های زنان مجمع خیرین سلامت در سراسر کشور و کارگروهی درخصوص طب ایرانی، اسلامی وسنتی را از دیگر اقدامات این مجمع عنوان کرد.

وی خواستار کمک خیرین در تامین هزینه‌های امور پژوهشی و پیشگیری شد و گفت:خیرین می‌توانند در این زمینه اقدامات موثری را به انجام برسانند.

 در این دیدار که تعدادی از اعضای این مجمع و رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک نیز حضور داشتند، درخصوص استفاده از ظرفیت خیرین در تکمیل بیمارستان آیت اله خوانساری اراک  و برخی دیگر از پروژه های استان بحث و گفتگو شد.

گفتنی است معاون مشارکت های مردمی در سفر یک روزه به استان مرکزی از طرح توسعه بیمارستان آیت الله خوانساری اراک دیدار کرد که در جریان این بازدید قول مساعد کمک یک میلیارد ریالی برای تکمیل این طرح داده شد. 

همچنین در این سفر از بخش های آی سی یو ، دیالیز و آزمایشگاه بیمارستان آیت الله خوانساری اراک نیز رونمایی شد که برای آماده سازی این تجهیزات 600 میلیون ریال سرمایه گذاری شده است. 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها