Portal_background_image

استاندار مركزي: ديداربا خانواده هاي معظم شهدا به مسئولان قوت قلب مي دهد

زمانی قمی استاندار مرکزی در دیدار با خانواده شهیدان حسین و حسن جودکی در اراک ، گفت: دیدار و گفت و گو با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به مسئولان قوت قلب می بخشد.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهر کرد: سرکشی از خانواده شهدا بعنوان مجاهدین و محافظین انقلاب مرور خاطرات انقلاب است و برای مسئولین امری لازم می باشد.

وی ادامه داد: امروزه دشمنان ایران اسلامی تلاش می کنند تا نسل جوان این مرز بوم را از ارزشهای انقلاب اسلامی دور کنند بنابراین مسوولان وظیفه دارند تا با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانسنگ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس توطئه های دشمنان را خنثی کنند. 

استاندار مرکزی بیان کرد: یک روز جوانان و نوجوانان این مرز و بوم با اعتقاد به آرمان های امام راحل در مقابل رژیم شاهنشاهی ایستادگی کردند تا انقلاب اسلامی به پیروزی برسد بنابراین مردم و مسوولان وظیفه دارند در راه حفظ این انقلاب تلاش کنند.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز  با اشاره به موفقیتهای خانواده شهیدان جودکی، گفت: وقتی فرزندان شهدا در مسیر انقلاب قدم بر می دارند و از لحاظ علمی  به درجات خوبی می رسند ، شهدا هم راضی و خشنود هستند.

حجت الاسلام حسن هنرمند افزود: خانواده معظم شهدا و ایثارگران از کم توقع ترین افراد جامعه هستند و بیش از هر چیز دغدغه انقلاب و نظامی اسلامی را دارند.

گفتنی است شهید حسن جودکی در 28 اردیبهشت ماه سال 1365 در منطقه عملیاتی مهران و شهید حسین جودکی پدر خانواده در مرداد ماه همان سال در حادثه بمباران شرکت آلومینیوم سازی اراک به درجه رفیع شهادت نائل آمدند. 
یاد آور می گردد  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری، مدیران کل حوزه استاندار، روابط عمومی ، فرهنگ و ارشاد اسلامی، مشاور استاندار مرکزی در امور ایثارگران ، رئیس و چند تن از مسئولان بنیاد شهید اراک در این دیدار حضور داشتند

گالری تصاویرمعاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها