Portal_background_image

دو واحد تولیدی و صنعتی با حضور استاندار در زرندیه به بهره برداری رسید

همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر، دو واحد تولیدی صنعتی روز دوشنبه با حضور استاندار در شهرک صنعتی زاویه شهرستان زرندیه به بهره برداری رسید.

 اولین واحد صنعتی افتتاح شده شرکت مبلمان پارسا، تولید کننده انواع مبلمان خانگی بود که در زمینی به مساحت شش هکتار با 30 هزار مترمربع کارگاه احداث شده است.

این واحد تولیدی با 60 میلیارد ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی در فاز نخست زمینه اشتغال 250 نفر را بطور مستقیم فراهم کرده که با تکمیل و راه اندازی فازهای دیگر، این میزان به 500 نفر افزایش خواهد یافت.

تکمیل این واحد صنعتی در سه فاز پیش بینی شده که با بهره برداری کامل از آن علاوه بر ایجاد اشتغال، نقش موثری در صادرات این محصول به بازارهای خارجی خواهد داشت.

همچنین مجموعه تولیدی نوین نمای سهند که در زمینه تولید دیوارهای پیش ساخته و ظروف یکبار مصرف فعالیت می کند نیز افتتاح شد.

این مجموعه تولیدی در زمینی به مساحت 24 هزار مترمربع با دو سوله پنج و 10 هزار متر مربعی احداث شده و هم اکنون زمینه اشتغال حدود 50 نفر را فراهم کرده است.

این واحد صنعتی که با 60 میلیارد ریال تسهیلات بانکی و 110 میلیارد ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث شده علاوه بر تامین نیاز بازار داخل، امکان صادرات محصول تولیدی آن وجود دارد.

شهرستان زرندیه دارای چهار شهرک صنعتی مامونیه، زاویه، پرندک و خرقان است که حدود 130 واحد صنعتی فعال در آنها واقع شده است.

در مراسم بهره برداری از این واحدهای تولیدی و صنعتی فرماندار شهرستان زرندیه و جمعی از مسوولان محلی حضور داشتند.

شهرک صنعتی زاویه در شهرستان زرندیه و نزدیک اتوبان تهران - ساوه و شهر زاویه واقع شده است که فاصله 85 کیلومتری آن با تهران، هفت کیلومتری تا ایستگاه راه آهن پرندک، 30 کیلومتری تا گمرک ساوه ، 45 کیلومتری تا فرودگاه پیام کرج و 40 کیلومتری فرودگاه امام خمینی(ره) از مهمترین مزایای آن است. 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها