Portal_background_image

دومین نشست استاندار مرکزی با مجمع نمایندگان استان

در دومین نشست استاندار مرکزی با مجمع نمایندگان استان که روز گذشته در محل دفتر استانداری در تهران برگزار شد، مسائل و مشکلات مهم استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

زمانی استاندار مرکزی اظهار کرد: مسائل و امور مهم استان باید بررسی و جمع بندی شود و بصورت مشترک از طریق وزارتخانه های مربوطه پیگیری گردد تا نتیجه مورد نظر حاصل شود.

وی درخصوص مسائل و اولویتهای مهم هر شهرستان، افزود: این امور باید در هر شهرستان بطور جداگانه و دقیق مورد بررسی قرار گیرد و طرح ها و پروژه های اولویت دار هر شهرستان دسته بندی و تعیین شود.

استاندار مرکزی با بیان اینکه در بودجه امسال مبلغ یک هزار و 50 میلیارد ريال در قالب ردیف مربوط به ماده 180 قانون برنامه پنجم توسعه در نظر گرفته شده است، ابراز کرد:  این اعتبار به منظور ایجاد تعادل بین شهرستان های استان از نظر شاخص های توسعه یافتگی هزینه می شود که باید در جلسات جداگانه ای که با حضور  نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار هر شهرستان و معاونین استاندار برگزار می گردد، ابتدا پروژه ها و طرح های اولویت دار و بالاخص طرح های نیمه تمام مشخص و برای آنها اعتبار در نظر گرفته شود.

نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست اظهار داشتند: اولویت باید با طرح هایی باشد که با افتتاح و بهره برداری از آنها شاهد اثرات مشخص و بارزی در منطقه باشیم و برای مردم ملموس و قابل رؤیت باشند.

آنها بر انتخاب پروژه هایی که بتواند در روند توسعه و ایجاد اشتغال در شهرستانهای تابعه استان نقش موثری داشته باشد و بهره برداری از این پروژه ها موجب جلب اعتماد مردم به دولت و نظام و نهایتاً مشارکت مردم در امور شود تاکید کردند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها