Portal_background_image

با حضور معاون سياسي استاندار؛ دومين همايش تخصصي ، آموزشي معاونين و كارشناسان سياسي فرمانداري ها برگزار شد

با حضور اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی و صارمی رئیس اداره دوم اداره کل سیاسی وزارت کشور دومین همایش تخصصی ، آموزشی معاونین و کارشناسان سیاسی فرمانداری ها به همت اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری در سالن جلسات فرمانداری شهرستان ساوه برگزار شد.

 اکرمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی اظهار کرد: معاونین و کارشناسان سیاسی  می بایست در خصوص مسائل و مشکلات شهرستان آشنایی و تسلط کافی داشته باشند و مسائل شهرستان را دسته بندی و در جهت حل آنها به موقع اقدام نمایند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص 5 آسیب مهم کشور، از معاونین سیاسی خواستند این مسائل را رصد نمایند.

 صارمی رئیس اداره دوم سیاسی وزارت کشور نیز با اشاره به سامانه پایش سیاسی استانداری ها بیان داشت:  هر نوع عملکرد بخشداری ها و فرمانداری ها بایستی مستند سازی شود.

 عسگری مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری  نیز گفت: مدیران کل استانی در نماز جمعه ها دعوت شوند و مسائل شهرستان در حوزه های مرتبط بررسی و با مردم گفتگو چهره به چهره داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه در آستانه انتخابات قرار داریم، ابراز کرد:باید کارشناسان و معاونین قانون انتخابات را مطالعه نموده و در مجامع و سخنرانی های رسمی و غیر رسمی از اظهار نظر له یا علیه کسی خودداری نمایند .

عسگری در ادامه با تاکید بر برگزاری مطلوب مراسم ارتحال امام (ره)، تصریح کرد: این موضوع باید بصورت جدی پیگیری و صورتجلسات آن را برای استانداری ارسال نمایند.

 احصاء مشکلات دانشگاه ها ، کارگران و واحدهای صنعتی و انعکاس به استانداری ، دیدار هفتگی با  اقشار مختلف مردم از جمله خانواده معظم شهداء ایثارگران، افراد مستضعف و ...از دیگر نکات مورد اشاره مدیرکل سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری بود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها