Portal_background_image

دومين نشست كميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان برگزار شد

دومین نشست کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان به ریاست مدیر کل روابط عمومی استانداری برگزار شد.

مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری با ارائه گزارشی از روند برگزاری جلسات ستاد انتخابات استان،اظهار کرد: ستاد انتخابات در همه شهرستانهای استان فعال شده و کشیک انتخابات در فرمانداریها و استانداری نیز فعال می باشد.

وی بیان کرد: با ابلاغ وزیر کشور از 21 آذرماه جاری بطور رسمی مراحل اجرایی انتخابات در استان همزمان با سراسر کشور آغاز شده است و از این تاریخ معرفی و تشکیل هیاتهای اجرایی صورت گرفته است.

مسئول کمیته  اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان ابراز کرد: در این استان دریک حوزه انتخابیه اصلی و 22 حوزه فرعی  هیات اجرایی تشکیل شده است.

مصطفی عرب با اشاره به اینکه ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی از 28 آذرماه آغاز و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت، عنوان کرد: در نخستین روز از ثبت نام ، هفت نفر از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه «اراک، کمیجان و خنداب»، چهار نفر شازند، دو نفر «محلات و دلیجان»، یک نفر خمین، سه نفر «ساوه و زرندیه» و چهار نفر در « تفرش، آشتیان و فراهان» برای حضور در عرصه رقابت های انتخاباتی نام نویسی کرده اند.

شاه حسینی مسئول خبرگزاری ایرنا نیز با اشاره به اینکه با ورود شبکه های اجتماعی فضای انتخاباتی امسال متفاوت شده است، اظهار کرد: گسترش استفاده از ابزارهای هوشمند اطلاع رسانی و نفوذ بالای شبکه های اجتماعی امکان ارائه مداوم وآسان اخبار وتحلیل های به روز برای افراد  مختلف را فراهم کرده است.

 یادگاری نماینده صدا و سیمای استان نیز  اظهار کرد: صدا و سیمای استان مرکزی با تمام توان آماده فراهم کردن زمینه  برای برگزاری انتخاباتی پرشور و با حضور حداکثری مردم است.

وی همچنین بر تشکیل میز ستاد انتخابات برای تهیه برنامه زنده از روزهای پایانی ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری تاکید کرد.


دسته بندی

کارشناس حوزه استاندار - مسئول سایت


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها