Portal_background_image

نماينده ولي فقيه در استان: دولت روحاني براي پنج سال آينده كشور برنامه ريزي كند

آیت اله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک در نشست شورای اداری که با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار شد، گفت: دولت روحانی باید برای پنج سال آینده کشور برنامه ریزی کند.

آیت اله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: اقتصاد ایران چاره ای جز حرکت سریع و برنامه محور به سمت اقتصاد دانش بنیان و درون زا ندارد و همه امکانات کشور باید به صورت عملیاتی در این حوزه به کار گرفته شود.

وی ادامه داد: دولت روحانی باید حتما برای پنج سال آینده کشور برنامه ریزی هدفمند داشته باشد و برنامه ریزی کند.

وی افزود: از رکود حاکم برکشور باید با تحول خارج شد، رکود و تروم هر دو سم کشنده  هستند و نمی توان تورم را با رکود سرکوب کرد بلکه باید اجازه دهیم رونق اقتصادی ایجاد شود که این مهم امری واجب است و برای دولت هم همین گونه است .

آیت الله دری نجف آبادی افزود: سهم ایران در حوزه فناوری نوین باید ارتقاء یاید و بهره گیری هدفمند از ظرفیت های زیستی، توان بومی، استفاده حداکثری از دانشگاه ها، ایرانیان خارج کشور، زیرساخت های تولیدی و صنعتی و کشاورزی کلید دستیابی به این هدف بلند است.

وی گفت: با اقدام های سلیقه ای نمی توان به اهداف بلند اقتصاد مقاومتی در کشور دست یافت.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خاطرنشان کرد: منابع مالی و فکری کشور باید در سایه گفتمان هدفمند اقتصاد مقاومتی در لایه های مختلف جامعه به سمت باروری و شکوفایی هدایتگری شود.

وی، توجه به داشته های علوم اسلامی در کنار دانش نو را ضرورتی اجتناب ناپذیر در تحقق اهداف اقتصاد مقاوماتی دانست.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها