Portal_background_image

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي ؛ دهه فجر فرصت معرفي داشته‌هاي انقلاب اسلامي است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در نشست ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان گفت: سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر بهترین فرصت معرفی داشته‌های انقلاب به جهانیان است و باید در این راستا از هیچ کوششی دریغ نکرد.

«بهروز اکرمی»  افزود: مشکلات اقتصادی وجود دارد اما این مسئله از اهمیت داشته‌ها و دستاوردهای سترگ کشور کم نمی‌کند و کارنامه ایران اسلامی پر از دستاوردهایی است که  هرکدام از آن‌ها در نوع خود کم‌نظیر هستند.

وی بیان کرد: اقتدار ایران اسلامی مقابل ابرقدرت‌های جهان از برکات مهم تفکر ایثار و شهادت و نهضت خمینی است و هر ایرانی با غیرت باید در سالروز جشن ملی ایرانیان مشارکت جدی داشته باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی ادامه داد: افراد جامعه مدیون انقلاب اسلامی هستند و باید قدردان آن باشندو در راستای پاسداری از ارزش‌های آن از هیچ کوششی دریغ نکنند.

اکرمی تصریح کرد: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برای اقتدار نظام اسلامی خون پاک خود را تقدیم کرد و همه باید برای حفظ این اقتدار و افزایش بیش از پیش آن بکوشند.

وی عنوان کرد: مدیرانی که انقلاب اسلامی اعتقاد داشته باشند برای اجرای برنامه‌های دهه مبارک فجر نیاز به بخشنامه ندارند و باید برنامه‌های این دهه به گونه‌ای طراحی شود که در شان انقلاب مقتدر باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اضافه کرد: اجرای برنامه‌های شاد با رعایت موازین اسلامی و انقلابی به‌ویژه برای نسل جوان مورد توجه قرار گیرد زیرا اگر خوراک مورد نیاز جوانان و نوجوانان مورد بی‌توجهی قرار گیرد، دشمن به آن‌ها خوراک می‌دهد.

اکرمی اظهار داشت: رسالت و وظیفه آموزش و پرورش و اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی در اجرای برنامه‌های متنوع برای جوانان و نوجوانان بیش از سایر دستگاه‌ها است و تشکل‌های مردم نهاد نیز در این راستا باید با جدیت وارد شوند.

وی گفت: رویکرد برنامه‌های دهه مبارک فجر باید صرفه‌جویانه باشد و اجرای برخی برنامه‌ها و اقدامات مانند ساخت  اینفوگرافی هزینه‌ چندانی ندارد اما اثرگذاری آن بالاست.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی افزود: انقلاب اسلامی با حضور پررنگ اقشار مختلف مردم به پیروزی رسید و در اجرای برنامه‌های سالگرد این پیروزی بزرگ باید همه حضور داشته باشند و این دهه به عنوان دهه وحدت، همدلی و همراهی ایرانیان باشد.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی نیز در این نشست گفت: اجرای برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید در تراز انقلاب اسلامی باشد و انتظار می‌رود که کمیته‌های دهه مبارک فجر توجه ویژه به اجرای برنامه‌های متنوع و خاص داشته باشند.

حجت‌الاسلام «عباس دانشی» افزود: ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تا قبل از آغاز دهه مبارک فجر به پایان می‌رسد و انتظار است برنامه‌های مفرح و شاد با رعایت موازین اسلامی و شرعی مورد توجه قرار گیرد.

وی گفت: شعار محوری امسال ایام‌الله دهه فجر چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، «انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری، جهاد و مقاومت» است.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: نخستین روز از ایام‌الله دهه مبارک فجر با عنوان « ولایتمداری، انقلابی‌گری، پیوند ناگسستنی امت و امام»، روز دوم «تفکر دینی، فرهنگ و هنر انقلابی، تمدن نوین اسلامی»، روز سوم « جوان انقلابی، جهاد علمی و امیدآفرینی»، روز چهارم «مدیریت جهادی، اقتصاد مقاومتی و رونق تولید» و روز پنجم « سبک زندگی ایرانی، اسلامی، اعتلای منزلت زن و تحکیم خانواده» نامگذاری شده است.

حجت‌الاسلام دانشی اظهار داشت: روز ششم دهه مبارک فجر با عنوان « معنویت، ایثار و شهادت»، روز هفتم « قرآن و عترت، وحدت اسلامی، آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی»، روز هشتیم « امنیت پایدار، بازدارندگی، پاسداری از انقلاب اسلامی»، روز نهم « مردم سالاری دینی، هدالت اجتماعی و مبارزه با فساد» روز دهم «جهاد، مقاومت و استکبارستیزی» و روز ۲۲ بهمن۲ماه با عنوان « حماسه حضور، عظمت ملت و تکریم سردار دل‌ها» نامگذاری شده است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها