Portal_background_image

با حضور استاندار دهمين جلسه هيات امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان مركزي برگزار شد

با حضور زمانی قمی دهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی برگزار شد.

زمانی قمی استاندار مرکزی در این جلسه درخصوص طرح میدان توریستی، تجاری و تفریحی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین ،اظهار کرد: طرح این میدان توسط معاون عمرانی دانشگاه آزاد در دست بررسی است.

وی افزود: اجرای این طرح به تنهایی از عهده دانشگاه خمین بر نمی آید و از این دانشگاه خواسته شده تا در اجرای آن مشارکت داشته باشد.

استاندار مرکزی گفت: خمین زادگاه بزرگترین مصلح تاریخ ایران امام خمینی (ره) است و همه می خواهند دین خود را به این شهر ادا کنند.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی نیز دانشگاه آزاد اسلامی را یکی از موفق‌ترین دانشگاه‌ها خواند و این دانشگاه را آبروی نظام، رهبری، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و جامعه دانست.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: امیدواریم براساس سند چشم‌انداز 1404 و برنامه ششم توسعه، دانشگاه آزاد اسلامی با برنامه‌ریزی در آینده الگوی خوب و پربرکتی در همه زمینه‌ها ارائه دهد و خار چشم دشمنان اسلام و دشمنان جمهوری اسلامی و مایه امید مردم و جامعه باشد. 

امام‌ جمعه اراک به لزوم توجه به کارآفرینی و بهره‌وری تاکید کرد و گفت: در کنار این مساله باید با مدیریت خوب و سنجیده هزینه‌ها را کاهش داد. همچنین برای تحقق اقتصاد مقاومتی و ترویج فرهنگی دینی نیز برنامه‌ریزی کرد.

گفتنی است میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این نشست مطالبی را عنوان کرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها