Portal_background_image

آغاز سي و دومين سفر استاني كاروان تدبير و اميد؛ دكتر روحاني وارد اراك شد

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری روز یکشنبه با استقبال آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک، استاندار و جمعی از مقامات ارشد محلی وارد فرودگاه اراک شد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی افزود: مردم این استان وفادار،غیور، ایثارگر و فداکار هستند و امید است در این سفر بتوان ندا، صدا، مطالبات، خواسته ها و نظرات مردم را در نشست های عمومی، فرهیختگان و شورای اداری شنید.

وی ابراز امیدواری کرد: در این سفر به نیازمندی های استان مرکزی که تصمیمات آن در هیات وزیران اتخاذ شده است جامعه عمل بپوشانیم و نتیجه این سفر به آبادانی و توسعه بیشتر این استان منجر شود.

رئیس جمهوری ادامه داد: استان مرکزی یادآور امام راحل است، امروز هر چه داریم از عزت و سربلندی، تلاش ها و مجاهدت های امام خمینی (ره) است.

حجت الاسلام و المسلمین روحانی اظهار کرد: امام خمینی (ره) در این استان رشد و نمو پیدا کردند و در اولین سال های درس در حوزه علمیه اراک به تعلیم و تعلم مشغول شدند.

وی عنوان کرد: بسیار خوشحالم که در ایامی که هنوز عطر و بوی فرهنگ عاشورا استشمام می شود به استان مرکزی سفر کرده ام.

در بدو ورود رئیس جمهوری به فرودگاه اراک فرزند شهید آسنجرانی با گل از مقام عالی اجرایی کشور استقبال کرد و نیروهای نظامی استان در استقبال رسمی حضور داشتند.

در ایین استقبال رسمی از رئیس جمهوری، استاندار مرکزی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ، اعضای مجمع نمایندگان و اقشار مختلف مردم حضور داشتند.

سفر رئیس جمهوری به استان مرکزی 2 روزه است که روز اول آن در شهرستان اراک و روز دوم در زادگاه حضرت امام خمینی (ره) در شهرستان خمین است اما اعضای کابینه دولت با حضور در شهرستان های تابعه در میان مردم حضور پیدا می کنند و طرح های عمرانی و اقتصادی تدارک شده توسط آنان به عنوان نماینده عالی دولت بهره برداری خواهد شد. 

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها