Portal_background_image

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي ؛ دفاتر خدمات مسافرتي استان مركزي با رعايت شيوه‌نامه بهداشتي بازگشايي مي‌شوند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در حاشیه نشست قرارگاه پدافند زیستی استان گفت: دفاتر خدمات مسافرتی این استان با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی می‌توانند فعالیت داشته باشند اما همچنان ثبت‌نام تور در این دفاتر ممنوع است.

«بهروز اکرمی» افزود: بازگشایی موسسات فرهنگی، هنری و مطالعاتی استان منوط به بررسی اداره کل ارشاد اسلامی، دانشگاه علوم پزشکی و دبیرخانه ستاد استانی است که تصمیم‌گیری لازم در این خصوص هفته آتی انجام می‌شود.

وی بیان کرد: فرمانداران شهرستان‌های استان مرکزی حمایت قضایی و انتظامی لازم را از ضابطان شبکه بهداشت این استان داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی ادامه داد: شهرداری اراک باید نسبت به تعویق اجاره غرفه‌های مسافربری شرکت‌های مسافری مستقر در پایانه‌های مسافری این شهر اقدام کند.

اکرمی اظهار داشت: نگرانی‌هایی در خصوص برخی افراد از سایر استان‌ها برای صیفی‌کاری یا سایر کشت‌ها در استان وجود دارد که فعالیت این افراد منوط به رعایت پروتکل‌های بهداشتی است و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: آیین شب‌های قدر در شهرهایی که نمازجمعه اقامه می‌شود با مسوولیت امام جمعه، فرماندار و رییس شبکه بهداشت آن شهرستان باید تصمیم‌گیری و اگر مقرر به برگزاری شد، حضور افراد کنترل شده و محدود باشد.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها