Portal_background_image

دعوت نماينده ولي فقيه در استان و استاندار از مردم براي حضور در راهپيمايي روز قدس

آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و زمانی قمی استاندار مرکزی در بیانیه مشترکی مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.

  نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مرکزی در این بیانیه آورده اند:  قدس، فصل مبارزات خونين تاريخ «مقاومت اسلامي» است كه برگ برگ آن، يادمان فريادي  بي كرانه، مظلوميتي بي مرز و حماسه اي ماندگار از ايثار، شجاعت و شهادت است. امام راحل با تدبیر، دوراندیشی و آینده‌نگری حکیمانه خود آخرین جمعه ماه رمضان را به‌عنوان روز قدس اعلام کردند و به‌درستی این روز نماد وحدت و انسجام جهان اسلام است.

این بیانیه می افزاید: بی شک با توجه به شرایط حاکم بر منطقه و توسعه تحرکات تکفیری ها، این وحدت و همبستگی کشورهای اسلامی است که می‌تواند خنثی‌کننده توطئه‌های دشمنان باشد.

در این بیانیه آمده است: قطعاً رخدادهای اخیر و توطئه جنایتکاران تکفیری در مجلس شورای اسلامی و مرقد مطهر امام خمینی (ره) در تهران اراده ملت ایران را در برابر دشمنان محکمتر می کند و صفوف منسجم ایران اسلامی با هوشیاری و تیزبینی در برابر هر توطئه خواهد ایستاد.

امام جمعه اراک و استاندار مرکزی در این بیانیه آورده اند:  اسلام هراسی، شیعه هراسی و ایران هراسی حربه‌ای است که دشمنان برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب به آن متوسل شده‌اند که حضور پررنگ و معنادار مردم در تمامی صحنه ها از جمله در راهپیمایی روز قدس نقش موثری در مقابله با این توطئه ها دارد.

این بیانیه می افزاید:بی شک با توجه به وقایع مهم منطقه، روز قدس امسال از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است ، حضور پرشور مردم در راهپیمائی این روز نشان از بیداری امت اسلامی است و فضای وحدت و همدلی را بیش از پیش تداوم می بخشد .

در بیانیه آمده است: اینجانبان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان به درگاه خداوند متعال، از همه گروهها، جریانها، احزاب و تشکلها و مردم شریف، ولایتمدار و روزه دار استان مرکزی دعوت می کنیم بار دیگر همگام با همه آزادانديشان دنیا با حضور گسترده و معنادار خود در راهپیمائی روز جهانی قدس وحدت، انسجام و همدلی خود را به رخ جهانیان کشانند و ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام خمینی (ره) و پیروی از منویات رهبرمعظم انقلاب، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین و انزجار از صهیونیست ها و حامیان آنان را اعلام کنند و توطئه هاي شوم و ننگين استكبار جهاني را برملا و خنثي نمایند. امید آنکه با حضور گسترده خود قلب حضرت بقیة الله الاعظم (عج) را خشنود نموده و موجب سرافرازی جهان اسلام و ضعف و زبونی شیطان بزرگ و مزدوران و وابستگان آنها گردید، خداوند ملت مظلوم فلسطین را پیروز و قدس شریف را نجات دهد. ان شاء الله


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها