Portal_background_image

دعوت نماينده ولي فقيه در استان و استاندار از مردم براي حضور در راهپيمائي روز قدس

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار با صدور بیانیه مشترکی مردم شریف و ولایتمدار استان مرکزی را به حضور گسترده در راهپیمائی روز جهانی قدس فراخواندند.

در این بیانیه آمده است: روز قدس میراث گران‌بهای بنیان‌گذار فقید جمهوری اسلامی ایران و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی(ره) است که بیانگر اعتقاد به ضرورت وحدت و انسجام ملت‌های مسلمان در برابر زورگویان و صهیونیسم است.

 این بیانیه می افزاید: حضور مردم در روز قدس هم برای اجرای دستور و نظر حضرت امام(ره) است و هم به این معناست که به جهانیان اعلام کنیم مسجد الاقصی قبله اول مسلمانان و فلسطین سرزمین مقدس مسلمان‌ها است و هرگز این سرزمین و آوارگی ملت فلسطین، فراموش نخواهد شد.مسلمانان همواره در مسیر آرمان قدس تا روزی که این سرزمین آزاد شود و مردم آن به وطن‌شان بازگشته و مسلمان‌ها آزادانه در مسجد الاقصی نماز بپا دارند، گام خواهند برداشت.

در بخشی از این بیانیه آمده است: راهپیمائی روز قدس امسال در حالی برگزار می شود که در منطقه کشتاری از سوی مزدورانی به راه افتاده که در واقع حامی آنان صهیونیست‌ها هستند و امروز دستان آلوده آنان در پشت حوادث خونبار سوریه، عراق، یمن و دیگر نقاط در کشورهای اسلامی بیشتر نمایان است و مردم ایران اسلامی با حضور شان در تظاهرات این روز، چهره واقعی و رحمانی دین مبین اسلام را به جهانیان معرفی و نفرت خود را از رژیم صهیونیستی و گروه‌های تروریستی وابسته به آن اعلان می‌کنند و یکصدا با هم فریاد آزادی فلسطین را سر می‌دهند.

 در ادامه این بیانیه آمده است: امت شریف ایران اسلامی با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز قدس ثابت خواهند کرد خواستار نفی ظلم و توقف اشغال، کشتار کودکان و آدم کشی هستند و با آگاهی و بصیرتی ستودنی از حقوق ملت مظلوم فلسطین دفاع می‌کنند و به فضل الهی با وحدت حماسه‌ای بزرگ در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، خلق و برگ زرین دیگری را در تاریخ انقلاب رقم می‌زنند.

در این بیانیه آمده است: اینجانبان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمین به درگاه خداوند متعال، از همه گروهها، جریانها،احزاب و تشکلها و همچنین مردم شریف، ولایتمدار و روزه دار استان مرکزی دعوت می کنیم  بار دیگر با حضور گسترده و  معنادار خود در راهپیمائی روز قدس همراه با ملت بزرگ سایر نقاط ایران وآزادی خواهان جهان، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام خمینی (ره) و پیروی از منویات رهبرمعظم انقلاب، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین و انزجار از صهیونیست ها و حامیان آنان را اعلان کنند و امیدواریم به زودی شاهد پیروزی این ملت در برابر متجاوزین و غاصبان باشیم.

گفتنی است راهپیمائی روز جهانی قدس در 100 نقطه استان مرکزی برگزار می شود، مسیر راهپیمائی در اراک  از میدان شهدا به سمت  پل خیبر - خیابان محسنی - خیابان شیخ فضل ا... نوری -  میدان سرداران - مصلی بیت المقدس اراک تعیین شده است.

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها