Portal_background_image

دعوت مشترك استاندارمركزي و نماينده ولي فقيه در استان از مردم جهت حضور پرشور در راهپيمايي 22 بهمن

استاندار مركزي و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراك با صدور بیانیه ای مشترک به مناسبت فرارسیدن یوم الله 22 بهمن، خواستار حضور پرشور، يكپارچه و حماسي مردم در راهپيمايي 22 بهمن شدند.

در اين بيانيه آمده است:‌ يوم الله 22 بهمن، يادآور حماسه پيروزي، روز استحكام پايه هاي انقلاب، روز تجديد ميثاق با آرمان هاي حضرت امام (ره)، روز بيعت مجدد با رهبر معظم انقلاب (مدظله العالي)‌ و روز اداي احترام به مقام شهداي سرافراز و همه ايثارگراني است كه در پيروزي انقلاب و حفظ دستاوردهاي آن، مشاركت داشته اند.

در این بیانیه یادآور شده است: مردم شریف، زمان شناس و فهیم ایران اسلامی یکبار دیگر در 24 خرداد ماه با قدمها و قلم های خویش در صحیفه تاریخ این سرزمین کهن اوج شور و شعور ملی و اسلامی خود را رقم زدند و به تعبیر رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) حماسه سیاسی را عینیت بخشیدند.

این بیانیه ادامه داده است: کسب موفقیت هسته ای در نخستین ماه های شروع فعالیت دولت تدبیر و امید، از دستاوردهای بزرگ و پر ارزش این دولت بود که فرزندان این مرزو بوم توانستند در مذاکراتی پیچیده و دشوار حقانیت ملت ایران در فعالیت های هسته ای را در صحنه بین المللی اثبات کنند.

در این بیانیه خاطر نشان شده است: در نتیجه این ابتکار ایران اسلامی و استقامت ملت بزرگ ایران، قدرتهای بزرگ به این نتیجه رسیدند که تحریم و فشار راه به جایی نخواهد برد و همان گونه که ایران از آغاز اعلام کرده بود برای توافق راهی جز احترام متقابل و مذاکره عزتمندانه وجود ندارد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها