Portal_background_image

استاندار مركزي: دستگاه‌هاي اجرائي استان براي اجراي قانون حمايت از معلولان گام‌ موثر بردارند

آقازاده استاندارمرکزی با صدور پیامی به مناسبت 12 آذرماه روز جهانی معلولان، گفت: دستگاه‌های اجرائی استان براي اجراي قانون حمايت از معلولان گام‌ موثر بردارند.

آقازاده استاندار مرکزی در این پیام آورده است :حمد و سپاس خداوندی را که به انسان آموخت از محدودیت ‏ها نهراسد بلکه آن را آزمونی برای خودشکوفایی قلمداد نماید.

وی بیان کرده است : 12 آذرماه روز جهانی معلولان فرصتی  است مغتنم برای ارج نهادن به ارزشها و توانایی همنوعانی که با معلولیت های مختلف دست و پنجه نرم می کنند و نیز فرصتی برای بازبینی در اقدامات انجام شده جهت احیاء حقوق معلولان و اصلاح نوع نگرش عمومی و فرهنگ سازی مناسب به پدیده معلولیت در جامعه می باشد.

استاندار مرکزی ابراز کرده است :بی شک  توانمندسازی این افراد، تنها در بستر جامعه و با مشارکت نهادهای تصمیم‌ساز و بخش‌‏های اجرایی و همچنین مساعدت و همراهی مردم عزیز، امکان‌پذیر است  و در این میان ضروری است که  دستگاه‌های اجرایی با عزم راسخ، اهتمام جدی و با برنامه ریزی درست، نسبت به اجرای مطلوب مواد قانون حمایت از حقوق معلولان، گام‌های موثری بردارند. 

آقازاده ضمن گرامیداشت و تبریک این روز به همه معلولان و خانواده هاي محترم و صبور آنان  از  زحمات بي شائبه خادمين اين عرصه، اعم از بخش هاي دولتي و غير دولتي به ويژه خيرين محترم و سازمان هاي مردم نهاد تشکر و قدردانی نموده و ابراز امیدواری کرده است که با علم و باور به توانمندی و اثربخشی معلولان گران‌قدر،  بتوانیم زمینه ایجاد فرصت‌های لازم برای احقاق حقوق آنان و تسهیل و آماده‌سازی حوزه عمومی جهت ایفای نقش برابر شهروندی برای این مجموعه بزرگ را بیش از پیش فراهم آوریم.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها