Portal_background_image

استاندار مركزي: دستاوردهاي چهل سالگي نظام اسلامي به بهترين شكل معرفي شود

آقازاده استاندار مرکزی در نشست ستاد اقامه نماز استان، گفت: دستاوردهای چهل سالگی نظام اسلامی باید توسط دستگاه های اجرایی و مردم به بهترین شکل ممکن معرفی شود.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: انقلاب اسلامی در چهار دهه حیات با افتخار خود توفیق های زیادی را کسب کرده که نیاز است در تمامی ابعاد برجسته سازی و ارایه شود.

وی بیان کرد: همگامی مردم با انقلاب اسلامی همواره افزایش یافته و راهپیمایی 22 بهمن امسال به بهترین شکل و به صورت پررنگ برگزار می شود.

استاندار مرکزی در بخش دیگری از سخنانش گفت: نظارت و آماده سازی هر چه بهتر نمازخانه های بین راهی استان برای ایام نوروز ضروری است.

آقازاده اظهار داشت: نمازخانه ها با راهبری مدیریت شهری باید در تمام ایام به مردم ارایه خدمت کنند.

وی عنوان کرد: اجرا و طراحی برنامه های پربار و متنوع در مساجد برای جذب گروه های مختلف مردمی به ویژه جوانان اهمیت زیادی دارد.

استاندار مرکزی افزود: پاکیزگی سرویس های بهداشتی مساجد از موضوعاتی است که متولیان این حوزه باید به آن توجه بیشتری کنند.

دبیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی گفت: مسجد سنگر در مقابله با تهدیدها و جنگ نرم دشمنان است.

 فرخی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی نیز در این نشست گفت: کمیته ای با عضویت اداره راه و شهرسازی، اداره کل فنی استانداری مرکزی، ستاد اقامه نماز و شهرداری هر شهر برای مطالعه و بررسی دقیق نیازهای مساجد بر اساس استانداردهای لازم باید در استان تشکیل شود و پیشنهادات سازنده و برآورد هزینه های مالی طرح ها را ارایه دهند.

دبیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی نیز در این نشست گفت: دشمنان در جنگ نرم و تهاجم فرهنگی جوانان و نوجوانان را بیش از اقشار دیگر هدف قرار داده اند و هر چه قشر جوان در مساجد حضور پررنگ تری داشته باشند از آسیب ها در امان خواهند بود.

حجت الاسلام «علی رودبارانی» افزود: در ارزیابی اخیر جانمایی مساجد اراک کمبود مسجد در ۱۲ نقطه این شهر مشخص شده است.

دبیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی ادامه داد: شهرک امین با سابقه حیات 24 ساله هنوز دارای مسجد نیست و تلاش ها برای حل این معضل تاکنون بی نتیجه بوده است.

حجت الاسلام رودبارانی اظهار داشت: استان مرکزی در شاهراه اصلی کشور قرار داد و تردد در جاده های این استان به ویژه در ایام نوروز و آغاز سفرهای راهیان نور بالا است که می طلبد به نمازخانه های بین راهی توجه ویژه شود.

وی عنوان کرد: نمازخانه های بین راهی از سلفچگان تا توره ایجاد شده و در این مسیر چند نمازخانه دیگر در حال ساخت است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها