Portal_background_image

در چهل و يكمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي زنگ انقلاب در بيت تاريخي امام راحل نواخته شد

در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، همزمان با ورود حضرت امام به میهن اسلامی زنگ انقلاب در بیت تاریخی امام خمینی(ره) در خمین نواخته شد.

سیدعلی آقازاده ، در آیین نواختن زنگ انقلاب در بیت تاریخی امام خمینی(ره) در شهرستان خمین، اظهار کرد: درود خدا بر زنان و مردان و جوانانی که در ۱۲ بهمن ۱۳۵۷ بزرگترین استقبال تاریخ را از منجی و آزادکننده ایران از قید ستم رقم زدند، همین مردم در خرداد ۱۳۶۸ نیز بزرگترین بدرقه را از رهبر کبیر انقلاب در تاریخ ثبت کردند.

وی افزود: این مردم تا امروز راه امام راحل را با صلابت و قدرت و اراده‌ای آهنین استمرار بخشیدند و در راستای تجلی آرمان های اسلامی همچنان خط شهادت و مقاومت را پاس می‌دارند.

استاندار مرکزی با اشاره به تقدیم ده ها هزار شهید و صدها هزار جانباز در راه انقلاب گفت: قطعا هیچ قدرتی نمی تواند خون این شهدا و ایثارگران را نادیده بگیرد و این ملت غیور اجازه به انحراف کشیده شدن راه امام راحل و انقلاب را نمی‌دهند، چرا که ما در این راه شهید سلیمانی ها، بهشتی ها و رجایی ها و ... تقدیم کرده ایم و قطعا آمریکایی ها سیطره بر ایران را به گور خواهند برد. ‌ قطعا تا راه امام و رهبری مقام معظم رهبری هست و جوانان و ملت غیور ایران هستند، راه انقلاب با صلابت بیشتری ادامه خواهد داشت.

آقازاده بیان کرد: امروز روح امام راحل بیدارو ناظر است و ما به عنوان سربازان و فرزندان انقلاب مجددا با امام خود بیعت می کنیم و دستاوردهای این ۴۱ سال و سال های آینده را به دست صاحب اصلی آن امام زمان(عج) می سپاریم.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها