Portal_background_image

در هشتادو يکمين سفر استاني دولت؛ 10عضو کابینه به استان مرکزی سفر می‌کنند

 

هم زمان با آغاز دور سوم سفر استانی هیئت دولت به استان مرکزی، شماری از اعضای دولت با سفر به شهر اراک ،  ضمن بررسی روند پیشرفت مصوبات دور اول و دوم سفرهای استانی دولت‌های نهم و دهم، مشکلات، کمبودها و راه‌های تسریع در روند اجرای مصوبات را در مناطق مختلف استان مرکزی پیگیری خواهند کرد.

 

در ادامه دور سوم سفرهای استانی و همزمان با هشتاد و یکمین سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان مرکزی، 10عضو کابینه به شهرها و مناطق مختلف استان سفر می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، هم زمان با آغاز دور سوم سفر استانی هیئت دولت به استان مرکزی، شماری از اعضای دولت با سفر به شهرهای مختلف استان، ضمن بررسی روند پیشرفت مصوبات دور اول و دوم سفرهای استانی دولت‌های نهم و دهم، مشکلات، کمبودها و راه‌های تسریع در روند اجرای مصوبات را در مناطق مختلف استان مرکزی پیگیری خواهند کرد.

بر این اساس ، در این سفر محمد نجار، وزیر کشور در شهرستان اراک ـ تقی پور، وزیر اراتباطات وفناوری اطلاعات در شهرستان آشتیان ـ نیکزاد ثمرین وزیر مسکن و شهرسازی در شهرستان خمین و وحیدی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح در خنداب حضور می‌یابند و در جریان مسائل و مشکلات این شهرستان‌ها قرار خواهند گرفت.
بر اساس برنامه سفر استانی دور سوم دولت به استان مرکزی ، وحید دستجردی و حسینی و بختیاری وزرای بهداشت،درمان و آموزش پزشکی ، فرهنگ و ارشاد اسلامی و دادگستری به ترتیب در شهرستان‌های ساوه ـ فراهان و کمیجان حضور یافته و در جلسه شورای اداری این شهرها شرکت خواهند کرد.

بر این اساس ، بداغی معاون حقوقی رئیس جمهور در شهرستان محلات ، سعید لو رئیس سازمان تربیت بدنی در شهرستان دلیجان، ذبیحی مشاور رئیس جمهور و قائم مقام وزیر نیرو در شهرستان زرندیه، عباسی وزیر تعاون در شهرستان تفرش، و بشارتی دفتر امور مناطق محروم کشور در شهرستان زرند حضور می‌یابند و در جریان مسائل و مشکلات این شهرستان‌ها قرار می‌گیرند.

بر این اساس، افتتاح طرح‌های عمرانی و پیگیری مصوبات دور اول و دوم سفرهای استانی از جمله برنامه‌های سفر اعضای دولت به شهرستان‌های استان مرکزی است.

همچنین از جمله برنامه‌های رئیس جمهور در هشتاد و یکمین سفر استانی به استان مرکزی، سخنرانی در جمع مردم این شهر، شرکت در کارگروه فرهنگ و هنر استان، تشکیل جلسه استانی هیئت دولت، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، دیدار با مدیران اجرایی، نخبگان و برگزیدگان استان خواهد بود.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها