Portal_background_image

در دیدار استاندار مرکزی با معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، توسعه فناوری اطلاعات استان بررسی شد

استاندار مرکزی صبح امروز با معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در محل استانداری دیدار کرد و توسعه فناوری اطلاعات استان مورد بررسی قرار گرفت.

در این دیدار محمدحسین مقیمی اظهار کرد: استان مرکزی علی رغم اینکه صنعتی است ولی برای رسیدن به رشد و توسعه نیاز به تحرک بیشتری از سوی مدیران دستگاههای اجرایی این استان می باشد.

وی بیان کرد: ارتباط بیشتر دانشگاه با صنعت و حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در این استان امری ضروری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

استاندار مرکزی تصریح کرد: برای رسیدن به نوآوری و تکنولوژی های جدید و همچنین توجه به بحث  فناوری اطلاعات و ارتباطات ( ICT)،استان نیازمند تلاشی مضاعف می باشد.

در ادامه این دیدار  معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ابراز کرد: برای رشد و ایجاد مراکز (ICT) در استان مرکزی کمک خواهیم کرد و برقراری ارتباط بیشتر دانشگاههای استان از جمله دانشگاه اراک و تفرش با این حوزه نیز  با جدیت پیگیری می شود.

مرتضی براری با تاکید بر اجرای دولت الکترونیک در استان، افزود: حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات می تواند در امر اشتغال استان نقش موثری داشته باشد.

گفتنی است در این دیدار معاون هماهنگی امور عمرانی، مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل و مدیر کل فناوری اطلاعات استانداری نیز حضور داشتند .

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها