Portal_background_image

در دیدار استاندار مرکزی با معاونین وزارت راه و شهرسازی راه اندازی قطار سریع السیر تهران- اراک مورد تاکید قرار گرفت

محمد حسین مقیمی صبح امروز در نشستی با معاونین وزارت راه و شهرسازی، اظهار نمود: یکی از نیازهای این استان راه اندازی قطار سریع السیر تهران- اراک می باشد.

وی تصریح کرد: مسئولان وزارت راه و شهرسازی تدابیری اتخاذ نمایند که این نیاز برطرف شده و همچون دوره های گذشته با شکست مواجه نشود.

ایشان ضمن تأکید بر اتمام پروژه های نیمه تمام، گفت: باید تلاش کنیم تا بزرگ راه های استان مرکزی به سمت جنوب کشور توسعه پیدا کند.

 در نشست امروز استاندار با علیرضا محفوظی معاون تلفیق بودجه، حقوقی و امور مجلس وزارت راه و شهرسازی و نورزاد معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، مواردی از قبیل پروژه آزاد راه قم به اراک، ایجاد کنار گذر شمالی اراک، پیگیری کمربندی خمین و تقاطع ها، پیگیری جذب ردیف اعتباری برای محور دلیجان، خمین، الیگودرز، ایجاد  خط دوم راه آهن قم به اراک و راه اندازی قطار سریع السیر تهران به اراک بررسی شدند.

خاطر نشان می سازد یکی از برنامه های معاونین وزارت راه و شهرسازی در ادامه سفر یکروزه خود به استان مرکزی، بازدید از طرح های راه و شهرسازی شهرستان های دلیجان وخنداب است.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها