Portal_background_image

در جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده با حضور استاندار مرکزی مصوب شد: خرید دستگاه دیجیتال ماموگرافی و احداث پارک ویژه بانوان

عصر امروز در جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده که در محل استانداری و با حضور استاندار برگزار شد، خرید دستگاه دیجیتال ماموگرافی و احداث پارک ویژه بانوان به تصویب رسید.

محمدحسین مقیمی گفت: مدیریت شهری اراک باید در نیمه نخست امسال نسبت به آغاز هرچه سریعتر عملیات اجرایی پارک بانوان اقدام نماید.                           
وی با تاکید بر تقویت زیرساختهای بهداشتی و درمانی در حوزه سلامت زنان، بیان کرد: با توجه به اینکه زنان در جامعه با چالشهای جدی مواجه هستند دستگاههای اجرایی باید بر مبنای مطالعه و با برنامه ریزی در جهت بالا بردن آگاهی زنان و تغییر در سبک نادرست زندگی اقدامات اساسی انجام دهند.

مقیمی عنوان کرد: اشاعه فرهنگ تحرک جسمانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در این راستا باید علاوه بر توسعه ورزش همگانی در سطح شهر در تکمیل برنامه ورزش بانوان زنان شاغل نیز تلاشی مصاعف صورت پذیرد.

گفتنی است در ابتدای این جلسه مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گزارشی از عملکرد دفتر بانوان و خانواده و عملکرد کارگروه بانوان و خانواده در سال گذشته ارائه نمود و همچنین شاخص های سلامت بانوان نیز  توسط دانشگاه علوم پزشکی ارائه شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها